Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon elrontottam, hogy...

Nagyon elrontottam, hogy máshoz is szoktatva legyen 10 hós babám?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs segítségünk, nagyszülők nincsenek vagy nagyon nem alkalmasak rá (betegek), hogy rájuk bízzuk a 10 hós kislányunkat. Más kezében egyáltalán nem marad meg, csak a férjemében és az enyémben. Egyébként elkezd pityeregni.

Barátokkal próbálkoztunk az elején, de őket sem akarja elfogadni, max 5 perc után sírni kezd.

Hogyan csináljam, hogy ellegyen mással is ne csak velünk? Igazából úgy gyakoroljuk, hogy mikor átmegyünk 1 másik szobába, akkor mondjuk neki, hogy Anya/Apa most elmegy, de visszajön. Aztán mikor visszajövünk akor mondjuk neki, hogy látod, itt vagyunk megint. Egyelőre nem nagy sikerrel. Mennyi ideig tarthat, hogy hozzászokjon, hogy más vigyáz rá?

Félreértés ne essék, nem lepasszolni akarom, csak a szocializáció miatt szeretném. Hogy jól el tudjon majd játszani mással is.


2009. jún. 8. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ugy kezdeném, hogy tőbbet vinném társaságba, vendégségbe, hogy több idegent lásson, de ugy, hogy veletek van. Aztán hivnék hozzánk barátokat bandázni, heti kétszer, had szokja. Csak utána kezdeném a kimegyek-v isszajövök játékot.
2009. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek,bár nincs még gyerekem,de átérzem mit érzel.Amúgy velem ugyanez volt,nem nagyon vittek sehová sem sajnos,én vhogy azért barátkozós voltam mindig nem sírta ha más kézbe kerültem.

Jártjatok sokat társaságba én is azt tenném,játszótéren simán lehet ismerkedni,vagy baba-mama klubok,vagy, vannak ilyen gyermek megőrzők,oda piciket is visznek ha csak pár órára de próbáld ki.

Am nem rontottál el semmit,attól h csüngi a baba te nem vagy rossz anya,csak szereted.Nehéz lesz az elválás az bizti,neki főleg,de egyszer meg kell tenni mert az ovis beszoktatás visítós lesz:)

2009. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

babaklub? Próbáljátok meg,ha van lehetőségetek,mert nekünk sokat segített.

Szintén 10 hós baba anyuja

2009. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Járunk sokfelé, meg jönnek is barátok, csak éppen, ha kézbe átadom akkor azt nagyon nem szereti.

2009. jún. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!