Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is belefárad és ellustul?

Más is belefárad és ellustul?

Figyelt kérdés
Kisfiam születése óta utálja a babakocsit, már 8hós vettünk esernyőset, abban is max. egy órát van el, de az is kiszámíthatatlan, van, hogy 20perc múlva hisztizik és futás haza. Komolyan mondom itthon szeret ülni, és néha már nincs is kedvem elindulni, mert a készülődés tovább tart sokszor mint a séta. Valami ötlet? Vagy jobb lesz ha már járni fog? Gonosz vagyok, mert nincs türelmem így sétálni menni?
2009. jún. 8. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha már menni fog a gyermek, az a baj, hogy akkor nem arra akarsz majd menni, amerre ő :O)
2009. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok vele. Ráadásul 13 kg a babakocsi, és a házunk bejáratánál nincs tehermentesítve a lépcső, ezért mindig attól félek, hogy egyszer lezuhanok a babakocsistól, mindenestől.
2009. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor már járni fog, akkor csak úgy ellök magától, hogy egyedül szaladhasson. Az összes eldobott cigarettacsikket, botot, falevelet, szemetet felszedi.

A 15 hónapos lányom a játszótéren kitakaritott a homokozót a falevelektől, mert nálunk is összeszedtük az udvarban.

Sétálj vele babakocsival, menj arra ahol autók járnak, mutast neki a madarakat, kutyákat, macskákat. Erőltesd, hogy üljön benne.

2009. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!