Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is "ellustul" az utolsó...

Más is "ellustul" az utolsó hetekben?

Figyelt kérdés
37,5 hetes vagyok, és már pár hete észrevettem, hogy bár eddig szerettem sétálni, de mostanában inkább csak pihennék, és a wc-re is kocsival mennék. Más is így van/volt ezzel?
2010. aug. 13. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én még csak 30 hetes vagyok,de néha iszonyat nehezem re esik bármit is csinálni.Viszont vannak olyan periódusok,mikor felforgatnám,és kitakarítanám az egész lakást.Van,mikor csak gondolkozom,mi lesz,ha itt lesz a csöppség,ő aztán nem fogja tolerálni,ha anya esetleg lusta:-))))Bár akkor könnyebb lesz mozogni...:-)
2010. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Reggel korán fent vagyok bírom is kb 1órát aztán visszafekszek és alszok tovább. Ma voltam tanácsadáson mentem 7-re végeztem 8.30ra hazaértem lefeküdtem és aludtam 10ig. Tegnap is hasonlóképp voltam még délután is elszundítottam de estére olyan fáradt lettem mintha egész nap dolgoztam volna.

38hkm

2010. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 hetes múltam, de én is jóval lustább vagyok.Sajnos újabban Apa itthonról visz kaját, így szinte naponta kell főznöm, aminek nagyon nem örülök.Legszívesebben egész nap feküdnék:), de tudom, hogy az se jó, mert még jobban rakódik az emberre a + kiló.tudom, hogy csak a fenekemet növesztem a fekvéssel, de olyan jólesik!Azért nem hagytam el magam, itthon mindig van mit csinálni.Ma pl. takarítottam, főztem, mosogattam.Még csak a délelőtt telt el, de már fáradt vagyok.Kis dolgoktól is nagyon elfáradok újabban.Szerintem ez normális ilyenkor.Lehet, jelez a testünk, hogy addig pihenjünk, amíg megtehetjük.Mert ha kinnt lesz a pici, nincs mellébeszélés:))
2010. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

37+2h kismami vagyok, a második babóval.Hát én is rettenetesen ellustultam.Én is sokszor csak ücsörögnék és pihennék, amit persze a 2 éves kisfiam elég rosszul tolerál,de hál istennek amikor a férjem haza jön elég sokat foglalkozik vele és olyankor tudok pihenni.

Viszont vannak napok amikor rám jön a takaríthatnék(fészekrakás) és meg sem állok, mindig találok valamit amit még meglehetne csinálni.Álltalában akkor hagyom abba, ha a fiam elkezd rajtam lógni, és követeli a figyelmet, vagy ha a kiscsaj a pocakan jelez, hogy elég volt.(pl. derék fájás, láb fájás, vagy elkezd keményedni a hasam)

Szerintem ez teljesen normális, főleg ebben a melegben.Eleve most már azért egy elég nagy súlyt hordozol, nehezen mozogsz, és a meleg is kiszokta fárasztani az embert, még a nem terhes nőket is. Én nekem pl. már rémálom az esti wc-zés, mert max 40-50 cm magas az ágyunk, és elég nehéz onnan felkelni 2-3 óránként.

Minden jót, és kitartást, a szülés után ez elfog múlni!


Könnyü szülést, és jó egészséget majd! :)

2010. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hajjaj, én is átmentem lusti üzemmódba :)! Hajolás, pár lépés ez mind nem kicsi erőfeszítés most!

35 hetes kismama.

2010. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja szültem és emlékszem, hogy az utolsó hetekben sehová sem mentem, csak kocsival oda-vissza. Egész nap otthon voltam, neteztem, filmeket néztem... a házimunka abból állt, hogy elmosogattam, főzőcskéztem, betettem egy adag mosást... szerencsére a férjem egy angyal, ő vitte hátán a lakást... szeretnénk még egy kisbabát nemsokára, valószínűleg akkor ezt már nem engedhetem meg magamnak...
2010. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
húú,ne is mond.engem az utolsó 2 hónapban gyötört az egész napos fáradtság de nagyon,aztán az utolsó 2 hétben még rosszabb lett.
2010. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!