Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bennem van a hiba? Kíváncsi...

Bennem van a hiba? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés

6,5 hónapos a kisfiam, tápszeres, de már kanalas ételt is eszik. Szeretnék igazi nagytakarítást csinálni, mert amióta megszületett a baba, nem volt rá még lehetőségem. Könyvespolcot lepakolni, ablakokat, csempét lemosni, gondolom nem kell nektek se bemutatni, mivel jár. Anyósomék vidéken élnek, 1-2 havonta látogatjuk őket, mindig 5-6 napra. Legközelebb 2 hét múlva mennénk. Felvetettem a férjemnek, mi lenne, ha lemennének a babával autóval(anyósom nálunk lesz éppen, tehát együtt mennének, a baba nem lenne egyedül hátul), én pedig 2 nap múlva utánuk mennék vonattal, miután kisuvickoltam a lakást. Megjegyzem anyósom már régóta pedzegeti, hogy szívesen vállalná néhány napra az unokát nélkülünk, gondolom babázna egy igazit, szülők nélkül.

Hát, a férjem teljesen kiakadt, miért csinálok ilyen cirkuszt a takarításból.

Nem akarok cirkuszolni, a babát sem jó szívvel engedem el, de mellette egyszerűen képtelenség egy ilyen nagytakarítás (kizárólag én etetek és altatok, ebben a férjem nem segít, ha itthon van, akkor sem, a babafelügyelet is abból áll nála, hogy a karjában hurcolja, tartja, közben olvas, tévézik, netezik, szóval nem sokat foglalkozik vele).

Tényleg irreális a felvetésem? Ennyire felháborító, hogy szeretnék két nyugodt napot, amikor végre rendbe hozom a lakást? Őszintén!


2009. jún. 8. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én anyukám kénytelen volt annak idején a szintén tápszeres 2 hónapos (!) húgomat több napra a nagynénémre bízni, mert én fertőző beteg voltam. Semmi baj nem lett belőle (és az édesanyám csodás anya ettől még). A 6.5 hónapos fiadat nyugodtan rábízhatod az apukájára és a nagymamára. Amellett neked is jár 1-2 nap magadban.
2009. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért ne, mert hiába nem cicizik, attól még ő nem fogja felfogni, hogy hová tűnt az anyukája. Dehát ki, hogy akarja nevelni, vagy neveltetni a gyerekét.
2009. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!