Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdem a hozzátáplálást!...

Most kezdem a hozzátáplálást! Főzzek, vagy jó a bébiétel is, amit a boltban kapok?

Figyelt kérdés
Sajnos hirtelen elapadt a tejem egy betegség miatt, most próbálom visszahozni. A babám 5,5 hós, nem fogad el egyetlen tápszert sem. A bébiételeket megeszi. Mennyit adjak neki belőle és mikor? ( Már sikerült kicsit visszahozni a tejem, de még nem elég neki.) Hogyan csinálnátok Ti?
2009. jún. 8. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
én mindig üveges kajcsit adtam neki!elöször pár kanállal amennyit kért,majd mindennap többet!
2009. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.A gyümölcsöket nem főztem és nem vettem meg bébiételben.Almát,banánt,körtét,őszibarackot(fagyasztva) lehet kapni.A főzeléket én főztem,kivéve amit mi nem eszünk v. macerás paszírozni,azt megvettem bébiételben.Pl.cukkini,zöldborsó ill.a paradicsomlé a paradicsomos krumplihoz.

Ha kiváltani szeretnél,akkor szopi előtt adj kaját neki,ha csak kóstoltatni szeretnél,akkor utána.

Egyszerre csak mindig egy étkezésnél kóstoltass/váltsd ki.Ált.a tízórait szokták ajánlani,mert akkor estére látod,hogy lett-e valami probléma?

Én is a tízórait gondoltam kiváltani,de a lányom az uzsira szavazott,nálunk utána jött a tízórai.Most 7.5 hónapos,3x szopizik,2x eszik "rendes" kaját.

Az én meglátásom szerint,kiváltani jobb(praktikusabb is)mint kóstoltatni,azért,mert ez is egy redszer az életében és nem mellesleg hosszabb időre is el lehet menni.A lányom megláta a partedlit a kezemben és a kajás tálját,teljesen bezsong :-),de mindenki eldönti magának,hogy szeretné.

2009. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!