Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babának mennyi espumis...

5 hetes babának mennyi espumisan adható és hogyan adjátok be neki? Simán vagy belekeverve tejbe? Anyatejes.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt minden étkezés előtt kell, 25 cseppet, kiskanállal.

Nem tejbe keverve! Előtte, egyben. Nem kell az egész adagot egyszerre lenyelnie, babám 3szorra nyelte azzal az egy kiskanálnyival.

2009. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Evés elött add mindig,és ha lehetőséged van rá jo pár perccel evés elött.Egy gyogyszerés ismerősőm mondta és tényleg jobb volt.Ugy csináltam,hogy beadtam neki,tisztába tettem,kicsit még elfoglaltam és utánna ettünk.25cseppet kell adni,bármeddig adhatod.Mi 3hetes korátol 8hetes koráig adtuk.
2009. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok,simán kis kanállal.Kicsit drasztikus de probáld hátra önteni neki,reflexből lenyeli.
2009. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Minden nap adjátok neki? És minden szopi elött? Vagy ritkábban?
2009. jún. 8. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden evés elött.Lehet,nem lesz semmi baj tőlle.
2009. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!