Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babója sem eszik? Hogy...

Más babója sem eszik? Hogy viselitek? Én nagyon ki vagyok már. Mit tegyek/tesztek ez ellen?

Figyelt kérdés
11 hós babóm már 3 hete alig eszik. Két napja elkezdte, hogy nem eszik vacsorát se uzsit. Az utolsó kajája az ebéd. Már ki vagyok idegileg emiatt. Szerintem már fogyott is.
2009. jún. 7. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

az én kisfiam 12 hós korától, 15 hós koráíg volt így. azt hittem, hogy soha nem fog már enni. voltunk vérvételen is, ott kiderült, hogy vas hiánya van, azt kezelték neki, és onnantól rendben volt. de az is nagyon nagyban közrejátszott, hogy 1 évesen 8 foga volt, 15 hósan pedig 16

tehát sorban jöttek a fogai, és ez is megviselte nagyon.

kitartás, nem lesz ez mindíg így! de ha tényleg fogyott is, akkor azért említsd meg a védőnönek, vagy a dokinak

2009. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vidd orvoshoz

az enyém 7 hónapig nem evett

borzalmas

2009. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Étvágyjavító:Avena sativa 5 ch 3*5 golyó főétkezések előtt 15 perccel.Két kanál közt széttörni, pici vízben feloldani.

Egy vérvétel tényleg nem árt, hátha csak vashiány.

2009. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en babam se aszik 10honapos es enis kivagok hidd el,szornyu ez:( kitartas remeljuk minnel elobb alakulnak.En meg varok egy hetet ha nem javul viszem dokihoz
2009. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi lányok. Én is viszem jövő héten, ha nem javul.
2009. jún. 7. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!