Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit vigyem...

Melyik babakocsit vigyem nyaralni? Sport vagy mély?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyünk nyaralni, de még mindig nem döntöttem el.

A mélykocsija kényelmesebb, nagy kerekű, vízszintesig dönthető, jókat szokott benne aludni, de hatalmas helyet foglal. A sportkocsija 150 fokig dönthető, nincs lábtartója, ebben is aludt már, és kicsi helyet foglal,mert ernyőre csukható.

[link]

cikk=unas_778756

[link] --->nem pont ez a márka, de tök így néz ki és ezeket tudja.

Kislányom 9 hónapos, egy hétre megyünk a Balatonra.


2009. jún. 6. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a nagyobbat vinném el. Akkor neki is kényelmesebb lesz és bármikor szundikálhat egy nagyot. :-)
2009. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi sokat szoktunk lenni a Balatonon rokonoknál! Nekünk nagyon megfelelt a sport, és mi is könnyebben mozgunk vele, ha menni akarunk valamerre. Ha ti nem nagyon mentek szgk-val más városkában ott a Balatonon, akkor vigyétek a kényelmesebbiket.
2009. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk kicsi esernyőkocsit, épp a nyaralás miatt, mert a nagykocsitól nem férnek el a csomagok. Mi a kicsit visszük.
2009. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is a sportot fogjuk vinni nyaralni.
2009. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem mi is a sportot visszük, így is a fél házat bepakoltam!
2009. jún. 7. 23:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Sportkocsival voltunk, de nem bántam meg. Volt olyan hogy két órát aludt benne egyhuzamban. És el is fért kényelmesen.
2009. jún. 15. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyszerű:) Remélem jól éreztétek magatok!:) Mi a jövőhéten készülünk,sportkocsival.
2009. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!