Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek ilyen jó árú babakocs...

Ismertek ilyen jó árú babakocsit? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Max 60 ezrem van rá, ha ennél drágább, nem tudom megvenni. Nyári babának kellene, bolygó kerekes, mózessel, sportrésszel, autósüléssel (ez ne a sportrészre legyen csatolva, hanem a vázra, nem tudom, érthető-e ez így) Nem muszáj szúnyogháló, se esővédő, se napernyő. Lábzsák az kellene.
2011. nov. 19. 17:06
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenre gondoltam felszereltségben.

2011. nov. 19. 17:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt a legolcsóbb:

[link]


Itt van egy klipp róla:

http://www.youtube.com/watch?v=PNihaDzAJN0


Van fiús és lányos színben is, de nekem ez a bézs is tetszik. Mivel mi kaptuk az első babakocsinkat, amit használat közben iszonyatosan megutáltam, ezért nem vettünk, amit nagyon megbántam. Később, mikor megláttam ezt a babakocsit, tudtam, ezzel kellett volna kezdeni. Ami ebben a babakocsiban nagyon tetszik, hogy a sportrésze átfordítható, amit nem sok sport babakocsi tud.

2011. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Munkatársam hasonló felszereltségűt vett 23 ezerért. Nem tudom, hogy hol, csak azt, hogy használtan, de jó állapotban van.

Szerintem ismerőstől kellene megkérdezni, ahol már nagyobb a baba, és nem kell nekik.

2011. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Besenyő Pista bácsinak üzenném, hogy a kollégája valószínűleg az én Maxi Cosi babakocsimat vette meg a Vaterán, mert az ár stimmel és a felszereltség is :)


Kérdezőnek:a szóban forgó babakocsi egy Maxi Cosi, Maxi Taxi City.Ugyanez a felszereltség, még kocsitakaró és szúnyogháló is volt hozzá.Keress rá, biztosan találsz olcsón, ha nem bánod, hogy használt.

[link]


Pontosan ugyanilyen volt, csak teljesen kék és a sportrészhez nekem nem volt külön kupolám.

2011. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget nagyon! (mégis érthetően fogalmaztam:)) Szeretnék újat venni, legfeljebb eladom, ha már nem kell. Most jön a második baba, az elsőnél még nem tudtam, milyen babakocsit is kellene vennünk, úgyhogy egy vacakot sikerült drágán kapni... Az első válaszolónak köszönöm a videót, az meggyőzött!
2011. nov. 20. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!