Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dohányzó anyukák, babakocsit...

Dohányzó anyukák, babakocsit tolva is dohányoztok?

Figyelt kérdés
Nem kell a nem dohányzó anyukák megvető hozzászólása. (Én egyébként nem dohányzom közben, de minap láttam egy anyukát így)
2011. nov. 15. 11:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%

én koca bagós vagyok, így annyira nem érint, de én amit nem szeretek ha játszótéren eldobálja az anyuka a cigi csikket.

vagy elötte. dohányfüst nem zavar, néha napján nem árt a gyereknek.

2011. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 haramia ***** válasza:
57%

"néha napján nem árt a gyereknek" ???

hmm, néha napján adjunk neki egy kis pálinkát is lefekvés előtt...

2011. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
engem az háborít föl ha anyuka ölben cipeli a babáját miközben dohányzik, így ez az egyben az arcába pöfög :( persze semmi közöm hozzá, csak elszomorít, hogy ennyi IQ-val...
2011. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem eléggé lehangoló látvány babakocsi vagy egyáltalán a gyermek közelében dohányozni. Én sosem szoktam.
2011. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Bocsi, hogy válaszolok, hiszen nem dohányzom. Anyukám nagy bagós, szívta a terhessége alatt is, az én terhességeim alatt is, előtte-utána, szinte megállás nélkül, akár napi 2 dobozzal is...

Alapvetően az embernek joga van cigizni, de arra már nincs joga szerintem, hogy a gyerekét ezáltal passzív dohányossá tegye.

Én mindig is cigifüstben éltem, észre sem vettem. De mióta elköltöztem otthonról, és itt nem ér a nap 24 órájában, szörnyen zavar, büdösnek érzem és köhögök tőle.

Cigizzen egy anya, ha akar, de ne tegye ki a gyerekét ennek az állandó füstnek, szagnak, mert nem tesz jót! Ha csak egyszer rágyújt valaki a kanapén, annak kimoshatatlanul ott marad a nyoma, noha ezt maga a bagós nem érzi, mert hozzá van szokva.

Szóval oldja meg az erkélyen, odakint (akár babakocsit tolva is), de ne fújja a füstöt a gyerekekre, és legfőkébb ne hajítsa el a csikket a játszótér közepén, ahol az ő gyereke is, meg rengeteg másik játszik! Ennyi erővel nagy wc-nek is nézhetné, kevésbé lenne gusztustalan és legalább le is bomlik.

2011. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, hogy lehangoló, nem szép látvány, én sem szoktam, de nem egyszer láttam anyukát így tolva babakocsit, nem tudom, a dohányosok körében ez a "megszokott", vagy pont kiszúrtam.

Én csak ha alszik, vagy apa itthon van, az erkélyen. Elég baj nekem, nekünk, hogy visszaszoktunk.

2011. nov. 15. 12:23
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
nézd nem baj ha dohányzol a te dolgot.de ne a baba mellett!
2011. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Én se vagyok dohányos, de szerintem meg pont, hogy babakocsit tolva nem gáz, mert elviszi a szél a füstöt. Így nem megy a babára.
2011. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Másfél éves a kisebbem sajnos visszaszoktam a cigire (napi olyan 5 szálat szívok) de csak KINT az erkélyen vagy udvaron bent és a gyerek közelében sose!! MOst még meg tudom csinálni hogy reggel mielőtt kelnek kávé mellé cigizek kint, aztán déli alvás időben este pedig ha kimegyek a férjem vigyáz rájuk bent.

De hogy mi lesz ha nagyobb lesz mindkettő azt nem tudom:) mert bent nem hagyom őket felügyelet nélkül egy cigi erejéig se.

Gondolom akkor majd leszokok, vagy már dolgozni fogok:)

A lényeg hogy nem gyújtok rá a gyerek mellett.

2011. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

8. vagyok. Nagy hülyeséget írtam?

Ezek szerint látszik, hogy tényleg nem vagyok dohányos.

Ha rámegy a gyerekre, akkor engem is felháborítana. Meg az is, amikor valaki a lakásban dohányzik és az összes ruha, meg bútor átveszi a szagát

2011. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!