Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dohányzó anyukák, babakocsit...

Dohányzó anyukák, babakocsit tolva is dohányoztok?

Figyelt kérdés
Nem kell a nem dohányzó anyukák megvető hozzászólása. (Én egyébként nem dohányzom közben, de minap láttam egy anyukát így)
2011. nov. 15. 11:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A régi osztálytársak között, akiknek a szüleik dohányoztak azok ma mind dohányoznak...
2011. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

utolsónak


apósom mint a gyárkémény és egyik gyerek sem dohányzik, söt mindegyik utálja a cigit.


az exemnél is ugyan ez volt. még ki sem próbálta és mindkét szülöjét a cigi vitte el.


ès pl tesóm, aki dohányzik pedig szüleim soha rá sem gyujtottak.


nekem inkább az a benyomásom, hogy akinél rossz példa volt elötte sokkal kevésbé fogékonyabb rá mint aki semmit sem látott.

2011. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én szoktam úgy tolni babakocsit,hogy dohányzom(lehet engem láttál?)


Mindig figyelek arra,hogy soha ne rá menjen a füst.Lakásban soha nem dohányzunk.És egyetlen szálat el nem szívtam mígy terhes voltam,és míg szoptattam.

2011. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
3 lehetőség van, vagyis 3 variáció: 1. akik nagyon erős dohányzók és rettentő ÖNZŐEK, mert még a saját gyerekük egészsége se érdekli őket, ők akkor is szívják. Terhesség alatt és utána is egy légtérben a gyerekkel. 2. Akik a terhesség és később a szoptatás ideje alatt abbahagyják aztán visszaszoknak. 3. Akik a terhesség ideje alatt+szoptatás leteszik és később se szoknak vissza. Én a legutolsóba tartozom. Lassan 2 éves a gyerekem és nem szoktam vissza a minta miatt hogy ne lásson dohányozni, senki se dohányzik. Amíg kicsik addig megoldható, hogy akkor gyújtotok rá, amíg alszik. De később már elkerülhetetlen hogy csak úgy cigizzetek hogy ő ne lássa. Tudom ez még odébb van, de kamaszkorban milyen jogon mondjam neki hogy ne szívja ha én is szívom a cigit. A kérdésedre válaszolva: ez még mindig a jobbik eset ha úgy szívja hogy tolja a babakocsit, hisz így tényleg nem éri a picit a füst, mintha a lakásban szívná egy légtérben a babával. De mindenesetre szerintem nagyon nem szép látvány egy a babáját babakocsiban toló dohányzó anyuka.
2011. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
51%
Én soha nem gyújtok rá a gyerek előtt. Sokáig dohányoztam, aztán letettem a terhesség-szoptatás idejére. Később viszont sajnos visszaszoktam. Én úgy oldottam meg, hogy akkor gyújtottam rá, amikor aludt, meg este szaladtam le a ház elé (akkor vagy 3 szálat elszívtam egymás után), amikor apa hazajött. Mikor 2 éves lett, akkortól könnyebb a helyzet. Én dolgozom napközben, így 8-4ig dohányzó vagyok, aztán kézmosás, fogmosás és megyek a gyerekért. Este már egyáltalán nem gyújtok rá, sőt hétvégén sem. Most már 3 éves a kicsi és év végéig adtam haladékot magamnak a leszokásra, mert kistesót szeretnénk jövőre. Utána már semmiképpen nem szeretnék visszaszokni, mert ez így nem normális helyzet. Azt nem szeretném ha a kisfiam látna cigizni, de ez sem jó így, hogy szenvedek amiatt, hogy nem gyújthatok rá.
2011. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!