Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy tegnap óta...

Mitől lehet, hogy tegnap óta berekedt a Lányom?

Figyelt kérdés

Nemsokára 6 hós, nem folyik az orra, nem köhög, nem lázas, csak rekedt a hangja. Elég íjesztő...

Mi ez?


2009. jún. 6. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem itattál vele hideget? Ha nem múlik el egy két nap alatt, akkor nézesd meg gyerekorvossal a biztonság kedvéért.Addig is langyos teát adj neki.
2009. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ordított túl sokat?Mert attól is berekedhet esetleg.
2009. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is 2 napja rekedt, minden tünet nélkül. én sem tudom mi ez. talán a sok kiabálás:))
2009. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igazából nem ivott csak olyat, amit eddig is bármikor, és eddig nem volt baj. mindenkia azt mondja, hogy mert állandóan kiabál... lehet, csak aggódok. még annyit, hogy mostanában sokat felsír álmában. lehet, hogy hűvösebb akkor a levegő és az okozza? nem tudom, de azért köszi. ha nem múlik, viszem orvoshoz :)
2009. jún. 6. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább nézesd meg fölöslegesen, minthogy valami felsőlégúti valami legyen.Habár ha nem lázas nem hinném.Lehet, hogy holnapra elmúlik.Ha meg reggel rekedt az előfordulhat a hidegebb levegő miatt is.(gondolom)
2009. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. jún. 7. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!