Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is sokat költ folteltávolí...

Más is sokat költ folteltávolítókra?

Figyelt kérdés
A kisfiam 1 éves és állandóan egyedül akar enni, aminek a ruháik látják kárát. Nem győzöm áztatni, mosni a ruháit, persze sokszor a gyümölcsfoltok így is ott éktelenkednek a ruháin.
2009. jún. 6. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőhöz. Nekem is a tescos folteltávolító jött be leginkább. Örülök, hogy másnak is ez a véleménye. A nap folttisztító hatásáról is olvastam már, de igazából még nem próbáltam (eddig).
2009. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok!
2009. jún. 7. 08:56
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

én nem bajlódok folteltávolítással:-) vettem a tescoban néhány csomag ilyen 7-es kiszerelesű rugit, itthon mindig abban van. 2000 forintért lehet venni 7 darabot. bodyt és rugit is. abban etetem, és nagyon nem érdekel, hogy kicsit foltos lett, és az marad mosás után. kinövi és kidobom:-) így nem bajlódok a mosásokkal sokat, több időm jut másra legalább.

a napon szárítás egyébként tényleg jó de arra vigyázni kell, hogy fakítja a ruhát mindenhol.

2009. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit örülünk hogy tudunk segíteni egymásnak!

Üdv egy 10 hós baba anyukája

2009. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!