Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is sokat költ folteltávolí...

Más is sokat költ folteltávolítókra?

Figyelt kérdés
A kisfiam 1 éves és állandóan egyedül akar enni, aminek a ruháik látják kárát. Nem győzöm áztatni, mosni a ruháit, persze sokszor a gyümölcsfoltok így is ott éktelenkednek a ruháin.
2009. jún. 6. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Na meg ha majd mászik a fűben, és elkezd öntözni , pancsolni...

Szerintem ez ilyen.

De én nem vettem észre, hogy ez olyan sok lenne. Biopon áztatót hasznlok, sokáig elég egy doboz, és clorox foltetlávoltíót, az is sokáig elég.

Ha frissen mindjárt kimosod, jobban kijön, mint több naposan beleszáradva. Én soksor "mosok" egy-egy ruhát emiatt.

2009. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én csak mosom:)

3 mosás után eltűnnek a foltok. mindenből tartok 1-2 darabot, ami utcai, a többi majd tiszta lesz egyszer:)))

2009. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se hittem el, amíg ki nem próbáltam! Kimostam a ruháit- persze folteltávolítóval, de természetesen a napi menü ott volt a kis ruciján! Kitettem a NAPRA még vizesen és mire megszáradt eltűntek a foltok! Próbáljátok ki, tuti! Tűző napra tegyétek! Persze a nagyon makacs foltoknál kell egy kis segítség, de nem kekk 5x kimosni! :-D Remélem nektek is bejön! Holnap meleg lesz! ;-D
2009. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Próbálj meg egy konyharuhát kötni elé etetéskor,akkor a ruha nem lesz olyan koszos.
2009. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De a nap kiszívja az élénk színeket is :-((
2009. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vanish szappan is bejött, de tényleg a legjobb az előke vagy egy textil pelus, az jobban takar.
2009. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem a Vanish szappan bejött - kb 400 ft egy darab és nagyon sokáig elég
2009. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gall szappan is tuti!
2009. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan előkét is ami hasonló egy esőkabáthoz, van ujja is. Nálunk létezett az "etetős" ruha is. A kölcsön kapott használt cuccok között mindig volt néhány olyan darab ami már eleve nem volt makulátlan. A frissen mosás illetve az áztatás is sokat lendít a dolgon. Nekem az a tapasztalatom, hogy a Persil Gold mosópor mintha magában is egy kicsit jobb lenne a foltok ellen. A folttisztító árával úgy tudsz még spórolni, hogy pl. a DM-ben veszel saját márkás terméket. A Wanish termékek közül csak a szappant éri megvenni szerintem.
2009. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Egy nagy frászt!!

Mi tudod mit veszünk? TESCOS folteltávolítót!!

És nem azért mert olcsó hanem mert nagyon jó!!

Üdv egy 10 hós baba anyukája

2009. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!