Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet ajándékba venni...

Mit lehet ajándékba venni nagyon jó módú szülők most születendő gyermekének? Közeli rokonok.

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 21:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ha csak sima ajándék kb 10 e-ig,ha kereszt ajándék akkor még lehet hogy egy kicsivel toldjuk.De max 15.
2012. febr. 23. 22:37
 12/26 anonim ***** válasza:
akkor esetleg ajándékutalvány??! így azt vennének maguknak, amit szeretnének...
2012. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Sk. dolog nagyon nem játszik? Nekünk nagyon bejött tényleg:)!
2012. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló cipőben járok csak sokkal cikisebb a rokoni kapcsolat jellege. Apámnak és harmadik feleségének júniusban születik babája (apám 54, felesége 36). Nekem van egy 7 hónapos fiam, és amikor terhes lettem újra felvette velem a kapcsolatot apám. Akkor jött össze a mostani feleségével, aki nagyon szimpatikus (az előző felesége miatt nem látogatott 6 éves koromtól). Nagyon sok mindent kaptunk tőlük (pénz, pelenka, ruhák, etetőszék, bébiételek), és ráadásul a felesége csak minőségi dolgokat vesz meg.


Én babanaplót vettem nekik, annak nagyon örültek, felesége azt mondta, hogy annak idején a fiával nem is volt még ilyen. Készítettem nekik naptárat fényképekkel, és egyszer vettem apámnak whiskeyt üvegköténnyel, amire az unokája fényképét nyomtattuk (szülinapra).


Ha megszületik a tesóm, biztos, hogy valami sajátkészítésű dolgot fogok adni. (Amúgy szerintem nem is várják el hogy nagy dolgot vegyünk, mert tudják, hogy nincs sok pénzünk). Ők viszont jó módúak, szóval mindent meg tudnak majd venni a babának, amire szükségük lesz.


[link]

2012. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad mennyire vagy barkácsolós, de én azt mondom csinálj magad pelenkatortát jó minőségű pelusból, tegyél bele mondjuk babanaplót, én a Gombos Edináét ajánlom, nagyon jó, vagy akár fülbevalót és ezek melllé apróságokat pl: etetőháló, rágóka, szundikendő, mintás textilpelus, zokni (figurás pl Vuk). Ha ez mégsem jönne be és láttad a babaszobát és nincsen nekik, akkor vehetsz fából készült festett betűket amiből a nevét ki lehet rakni és ehhez még valami ékszert. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Igazából a penekatorta tetején egy gyönyörű fülbevalóval, oldalában az apróságokkal így a fejemben is extra jól mutat, én ezt csinálnám!
2012. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Bocsi, még mindig utolsó, most látom fiú lesz, akkor helyesbítek és fülbevaló helyett ajánlok egy szép fiús borostyán nyakláncot, figyelj a méretre, az én fiam 10 hónaposan kapott, bevált, bárcsak korábban rátettem volna!
2012. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

szerintem ha ötletes és hasznos dolgot akarsz venni akkor pelenkatorta!Mi ilyet kaptunk ajándékba és ez olyan dolog ami mindig kell szerintem ennek mindenki örül és nem csak ez csomag pelenkát odaadsz hanem valami formája is van!de én ilyet is kaptam ennek is nagy hasznát vettük: [link]


ilyesmire gondolok: [link]

2012. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerencsére mindent megvettünk mi a gyereknek. Barátok is kérdezték,hogy mire van szükség még, így,hogy mindene meg van!:)

Én nagyon örülök a törlőkendőnek, pelusnak, ruhának. Ezekből sosem elég.

De az egyik, aminek a legjobban örültünk, az ez:

[link]

2012. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!