Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt pánik beteg kismama?

Van itt pánik beteg kismama?

Figyelt kérdés

Nekem a terhességnél nem voltak rohamok, de mikor fiam 6hós lett újra jöttek...

Nem tudtam leküzdeni, bár az okosak mondják, hogy minden az agyban dől el, hát nem vagyok rosszindulatú, de még bizti nem volt ilyen rohamuk.

Gyógyszert szedek csak az segít, de szégyellem.

Ha valaki gyógyszer nélkül leküzdi, úgy, hogy közben el kell látnia babáját, írjon már néhány jó tanácsot.


2009. jún. 6. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nah én az vagyok!

Pár jó tanács?(bocs az offért)...

nem megyek metró közelébe

kerülöm a zárt helységeket,plaza stb...

soha nem megyek egyedül vásárolni,pl Tesco...

vizet mindig viszek magammal!

Nem gondolom,hogy ott bent elfogok ájulni és nem kapok levegőt!

Fiam 6 hónapos lassan és néha rám tőr!

2009. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem terhesség előtt volt akkor Zoloftot szedtem. A családomban történt többszörös halálesetek hozták ki rajtam. Terhesség alatt nagyon nagy öruralommal de sikerült túllennem rajta és gyógszert sem szedtem már előtte hónapokban sem és azóta sem. Viszont az első hat hónapban a szülést követően sajnos nekem is jöttek a rohamok, és tudom hogy nagyon nehéz de hidd el hogy nagy akaraerővel sikerült kezelnem és úrrálennem ezeken a rossz gondolataimon amik a rohamot kiváltják, illetve az állandó idegeskedésen és agyaláson.

Azonban ha te nem érzed magad elég erősnek akkor szedd a gyógyszert és szépen lassan fokozatosan el fogod tudni hagyni, ha már elég erősnek érzed magad. Addig pedig ne szégyelld mert nincs mit szégyellned!!!! Nekem sokat segített a jóga is! Gondolja gyönyörű és egészséges gyerekedre, és akarj boldog lenni! Sok erőt és kitartást kívánok, és azt hogy ne szégyelld ezt mert sajnos nem vagy egyedül. Fogadd el így is önmagadat mert amíg nem vagy kibékülve önmagaddal addig nem is fogsz tudni meggyógyulni. Üdv. 13 hós kislány anyukája

2009. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem terhességnél volt, hanem régebben a depresszióval együtt volt. Én akkor elkezdtem meditálni rendszeresen és gyógyszerek nélkül teljesen rendbejöttem.
2009. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!NE szégyeld,én is az vagyok!Terhesség előtt szedtem gyógyszert,most nem is tehetném,mert szoptatok!Ptóbáld ki a Hovát magneb6-ot!Segíteni fognak!Járj el kikapcsoldni,úszni stb..!Nézz Rá a picidre,ha rosszúl vagy,Ő segíteni jött Neked!Kitartás,menni fog!Ajánlanám A Titok című könyvet is!Minden jót!
2009. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatásokat. Puszi Nektek :)))
2009. jún. 6. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!