Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogamzásgátlót szeretnék...

Fogamzásgátlót szeretnék feliratni, de melyiket?

Figyelt kérdés
Nem egyszerű a dolog, mert epilepsziás vagyok, így nem lehet bármelyiket szednem. Tudtok esetleg olyan oldalt, ahol biztosan korrekt, megbízható választ kapok? Köszi
2009. jún. 5. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
orvostudakozo.hu
2009. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Majd a doki eldönti, hogy melyiket.
2009. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Menj el az orvoshoz, megvizsgál és megmondja, hogy mit kezdj el szedni. Te akarod eldönteni? Internetes kérdezgetés alapján? Miért nem mész dokihoz?
2009. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs doki nélkül dönteni, hülye nem vagyok. Tájékozódni szeretnék. Elsőnek: Köszönöm szépen!
2009. jún. 5. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Én csak azt nem értem, hogy jön ez a baba kategóriába. MErt ha szoptatsz, csak egyet lehet szedni...
2009. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan gonoszok vagytok!!! Kedves kérdezö: Nekem a yasminella vált be nagyon. Nem hiztam töle, menstruációs panaszokat teljes egészében eltüntette, órára pontosan jön meg. Sajnos nem tudtam szoptatni, ezért én az elsö perctöl ezt szedem, mióta anyuka lettem.
2009. jún. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszi szépen!
2009. jún. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!