Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatási projektnél sok...

Altatási projektnél sok egyszerre a cici-anya és cumi megvonás?

Figyelt kérdés

Lányom minden éjjel ébred éjfélig félóránként, utána 3-4 óránként. Férjemnekiállt az altatási projektnek, ha felkel a lány, ő megy be hozzá.

Gondoltam, akkor egy sírással letudom a cumiról leszoktatást is, mert újabban ilyenkor nem fogadja el, csak csapkod, és kidobálja.

Amúgy első nap 2X 1 órát sírt, másnap már csak 1X1 és 1Xfél órát, tehát szerintem jól haladunk.

Most viszont a nappali altatásnál már fél órája ordít, bár már nyugszik meg lassan...

Sajnálom, de hullára vagyok merülve...


2009. jún. 5. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2009. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, 1 éves.
2009. jún. 5. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azért mert az én fiam is 1éves igaz elmúlt de mi is ebben a cipőben járunk....
2009. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sajnállak,de sztem a sírni hagyással csak a beléd vetett bizalmát veszíted el.És a sírást is azért hagyja abba,mert rájön,h úgyse kap segítséget,teljesen felesleges "szólnia".És elég drasztikus módszert választottál a cici-anya-cumi megvonással.Én is felkelek a kicsihez-1 éves-van,h többször is,de nem tudnám sírni hagyni(2 gyerek van).Esetleg nem tudsz te is lefeküdni,amikor ő alszik(napközben)?Sokat javítana a helyzeten.Én megteszem,ha már nagyon kész vagyok.
2009. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én sem hagytam eddig sírni hagyni a gyerekem.

Most sincs egyedül hagyva, férjem ott ül mellette, de úgy godnolom, hogy 1 évesen már igazán hagyhatna aludni, nem kisbaba már.

Napközben 20-30 percet alszik csak-ez a másik nagy bánatom. Ennyi idő alatt sokszor még ebédelni sem tudok, nem hogy főzni, mosogatni, vasalni, és másról már ne is beszéljek...Szóval ez kivitelezhetetlen!

Nem látok más megoldást, ha már eddig nem tettem meg, most tanítom meg egyedül aludni. És ha eddig nem ment neki, nyílván csak sírással fog ezután, de ezt el fogja hagyni pár nap alatt.-remélem.Ha nem-így jártam.

2009. jún. 5. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a kisfiamat 17 hónaposan csak úgy tudtam leszoktatni a ciciről, hogy leragasztottam őket és elmondtam neki, hogy fáj. Így is 4-5 nap volt, mire beletörődött. Azóta kakaót iszik esténként, sajnos néha még éjszaka is. Most 2,5 éves. Szerintem jól csinálod, egy kis sírás nem árt.
2009. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!