Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már teljesen bekattanhattam?

Már teljesen bekattanhattam?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiú anyukája vagyok.A férjemmel nagyon szeretjük egymást már 12 éve,rengeteget segít a háztartásban is és a gyerek körül is.Csak már én nem vagyok normális.Most,hogy nincs itthon(dolgozik)semmi bajom sincs,de amikor hazajön ott kötök bele ahol tudok,tiszta ideg vagyok,csapkodok és földhöz vágok mindent.Már nincs kedvem a háztartást se csinálni,sokszor úgy érzem hogy már elegem van ebből az egészből.Ha elmegyünk sétálni vagy vásárolni vagy kirándulni semmi bajom sincs csak akkor borul el az agyam amikor itthon vagyok.Lever a víz,alig kapok levegőt,sírhatnékom van,fáj a gyomrom.Most egész éjszaka fájt a fejem,dobáltam a párnát mert mindegyik kényelmetlen volt.A pici is még 2-3 szor felkel éjszaka,megetetem de utána nagyon nehezen tudok visszaaludni.Ilyenkor belátom,hogy milyen hülyeségeken tudok fenn akadni,de amikor kiborulok akkor nem tudok megnyugodni.Már próbáltam akkor nagy levegőket venni,de még rosszabb lett.Ilyenkor nagyon letört vagyok,mert tudom hogy én nem ilyen voltam.Amikor elmegyünk sétálni mindig bocsánatot kérek a páromtól de tegnap is már azt mondta hogy inkább hagyjuk mert úgysem változok meg és már unja a hülyeségeimet.Valaki tudna segíteni?Nem akarom tönkretenni a családomat.
2009. jún. 5. 09:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is irhattam volna a kérdést,köszi h ilyen részletesen leirtad....és a válaszokat is köszönöm,bár nem nekem szánták de én is gondolkodtam mára dokin.
2009. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!