Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám 5,5hónapos...

Hogyan tudnám 5,5hónapos kislányomat ösztönözni, hogy végre megforduljon?

Figyelt kérdés
Még próbálkozni sem próbálkozik. 3hét múlva kell visszavinnem az ortopédiára és ott már be kellene mutatnia a tudományát, de így nem tudom, mire számíthatunk.
2009. jún. 5. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugy erted hasrol hatra es forditva? Meg egyszer sem csinalta? Mert az en lanyom egyszer atfordult utana kihagyott egy honapot, most 6es fel honapos es ugyesen forog mindenfele. Ha meg meg sem fordult egyszer sem, akkor probald jatekokkal, ha egy jatek nagyon tetszik neki hatha osztonzi hogy elerje igy csellel valahogy..igy nehez leirni hogy ertem.. Vagy forgasd te es dicserd meg..
2009. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagytok még elkésve semmivel. Az én kislányom 6 hónaposan kezdett el hasról hátra fordulni, hátról hasra pedig 6,5 hónaposan, de ezt csak ritkán csinálja. Ma 7 hónapos és ma elkezdett hátrafelé kúszni, ill. négykézlábra állt. Még nem nagyon érzett rá a forgásra. Nem érzi, hogy ezt neki csinálnia kellene. Kicsit lustácska.
2009. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy mi egy kisebb plédbe raktuk és úgy forgattuk(négy sarok megfog és jobbra balra görgettük). Hasról, hátra vigyázzatok, mert nagyot tud koppanni a fejecskéje.
2009. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!