Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek ezekkel a krémekkel?

Mit kezdjek ezekkel a krémekkel?

Figyelt kérdés
Sajnos a kisfiamnak atópiás dermatiszes a bőre. Már vettünk egy csomó krémet - amik nem váltak be :( - drágábbat, olcsóbbat, és 1-2 használat után nem vált be. Mit lehet ezekkel kezdeni? Vannak köztük 4-5 ezer ft-os krémek.
2009. jún. 4. 21:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
dermatitisz :(
2009. jún. 4. 21:35
 2/12 anonim ***** válasza:

Rakd fel teszveszre féláron. Ha küldesz listát én is megnézem. Vagy küldök helyette másfajta krémeket..:-DD

/ekcéma.../

2009. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen krémekről van szó?
2009. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bioderma Atoderm P.O. zinc

Atopiclair

Halicar

ezek szinte teljesen újjak

2009. jún. 4. 21:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs higy beleszólok, de a hamija sem mindegy, hogy mit eszik, nemcsak a kezelés....mennyi idős? Szopi vagy HA-s tápis?
2009. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

4 hónapos, és szopik. Nemrég vettek vért is szegénykémtől. Most nyomozzuk esetleg nem-e ételallergia. 1 hónapig nem ehettem semmi tejterméket. Most tojást nem lehet. Csak 3 hét múlva lesz eredmény. Nagyon csúnya a bőre, az arcán inkább. Óriási nagy piros gyulladt bőr. 3-szor voltunk bőrgyógyásznál. semmi. Allergia cseppeket szed 2 hónapja. Már totál kivagyok, úgy sajnálom. :(

2009. jún. 4. 22:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Halicar-t megvenném... Írok privit.
2009. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajj, de sajnálom, kis drága! Én 5.-es koromtól vagyok ezzel megáldva a kezemen és a talpamon:( valami belobbantja neki.... Gondolom sensitive mosószerrel mosol és nem használsz öblítőt..., én orvosi tanácsra enyhén ecetes vizzel öblitek. Linola fürdőolajat használok szintén ekcémafoltos törpimre, elég jó. Eddig csak fürcsikrémben fürdött, a babe cuccok is irritálták. Mikor szoptattam, a narancs, kiwi, egyéb citrusok leve nagyon kicsapta, meg ha csokit ettem többet, az is.
2009. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ok.
2009. jún. 4. 22:08
 10/12 A kérdező kommentje:
A Linola egész családját megvettük. Már elajándékoztam belőle egy pár dolgot, csak a fürdőolaj, és a sampon maradt meg, de úgy tűnik ezek sem váltak be. most olvastam egy pár kérdéssel előbb, hogy mosószappant lereszelni. Szerinted mosáshoz?
2009. jún. 4. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!