Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nem mászó, csak forgolódó...

Még nem mászó, csak forgolódó babát lerakhatom már a fűbe?

Figyelt kérdés

a játszótéren,kertben,már hogy csak ne mindig babkocsiban,kézben legyen

persze nem hosszú időre,csakhogy mennyire élvezné,vagy egyáltalán mit tudok vele kint játszani?


2009. jún. 4. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
NEM!!! A mászót se tedd simán bele a fűbe.Pokrócon vagy gyékényen esetleg.
2009. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Vigyél ki egy plédet és arra tedd, biztosan élvezni fogja! Persze azért árnyékos helyre, hogy meg ne kapja a nap és jó, ha használsz fényvédőkrémet is. Vigyél néhány játékot is, de bizosan el is fog nézelődni az új, érdekes helyen.
2009. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Kertes házban lakunk, de én sem teszem a fűre, csak plédre, amíg nem nagyobb. A füvet persze megérinti, de lemosom a kezét, mert vannak kutyáink.
2009. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi is kertesházban lakunk de én simán lerakom a fűbe a lányom mondjuk ő már mászik.Nem veszi a szájába akkor miért ne lehetne lerakni, fel kell azt is fedeznie:)
2009. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Én csak akkor tenném a fűbe, ha már tud mászni!

Ügy biztos nem tenném le, hogy fekszik.

2009. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
esetleg rövid idöre felügyelettel és utána meg mosnám a kezét
2009. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

nem órákra gondoltam,csak egy két percre,hogy mégis hogy viselkedne.és természetesen ott lennék vele.

2009. jún. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!