Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára lekötözi valaki a...

Éjszakára lekötözi valaki a forgolódó babáját?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy mondták nekem, hogy a hálózsák széleit kötik az ágyhoz, így nem tud forgolódni, tehát nem ébred fel, és alszik 13 órát (8 hó-1,5 év között). Én úgy gondolom, hogy ha én nem örülnék neki, hogy háton (vagy hason, mindegy) kell feküdnöm 13 órán át, akkor a gyerekem se. A férjem azt mondja, hogy ha nem lenne jó a babának, akkor nem aludna annyit – szóval a cél szentesíti az eszközt. Mi a véleményetek?
2010. febr. 19. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát én nem kötném ki az biztos!
2010. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg nem a hálózsákot. Eléggé gúzsba van benne így is. Egyébként meg forgolódik össze-vissza, van, hogy úgy ébred, hogy a feje a lábánál. Engem nem zavar. Ha felébred a forgolódásra éjszaka, majd visszaalszik, de nekünk ezzel nincs problémánk.
2010. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
B@sszus...ha forgolódni akar,ugyis felébred arra ha nem tud,mert lekötötték.Azt kötném le a Duna aljára aki ezt kitalálta.
2010. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát én most hallok Tőled először ilyet, de a tarkómig szaladt a szemöldököm meglepetésemben.

Én biztos, hogy nem kötözném a gyerekemet soha sehová. Felnőttben is van olyan, aki pörög forog álmában, valaki meg ugyanabban a pózban ébred, mint ahogy lefeküdt.

Mi lenne, ha mondjuk ma éjszaka kipróbálná férjed, hogy milyen így aludni? És akkor első kézből lennének információitok?

2010. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hálózsákban,akkor a takarót esetleg érdemes kikötni.Hálózsákot pedig felesleges.Az enyémek mindig abban aludtak,Ha felébredtek véletlenül,vagy visszaaludtak gyorsan,vagy egy-két korty tea után.Kell nekik a mozgás.Ezért nem aludtunk soha velük egy ágyban.
2010. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóég. Nem is hallottam még ezt. De ennyi erővel tegyük ki a gyereket az erkélyre, hogy ne halljuk a sírását.

Megvan az oka, hogy miért ébred fel, de az biztos nem a forgolódás, főleg egy 1 évesnél.

2010. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

"Éjszakára lekötözi valaki a forgolódó babáját?"


Naná...az elmeroggyant idióták.

2010. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne ébredne fel? Éppen azért ébred fel, mert elgémberedik szegény.
2010. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó,10:38 as vagyok,ugyanazt irom mint a többiek,csak mivel jobban kiakadtam engem pontoznak le:-)
2010. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jó látni, hogy nem csak én akadok ki ezen. Ha valakit lepontoztak, az nem én voltam, én mindegyik megerősítésnek örültem. :)
2010. febr. 19. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!