Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálást mindenki úgy...

A hozzátáplálást mindenki úgy kezdte hogy kanállal etette babáját a cumisüveg szóba se jött?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,anyum és barátnőm is így csinálta:)
2009. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én cumisüveggel kezdtem, mert a kanállal nem tudott mit kezdeni. Nagyon szerette(szereti) úgy. Mostmár kanállal is profik vagyunk!

:))

2009. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. A cumisüveghez túlságosan fel kéne higítani. És inkább a kanálhoz szokjon hozzá.
2009. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kanállal, ill még a legelején amikor nem nagyon akarta elfogadni kanálból, a leveket cumisüvegben adtam oda neki.De kb 2 hét múlva már szépen evett kanállal:)
2009. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tápin kívül mindent kanállal eszünk.
2009. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De igen, mivel kanálból semmit nem hajlandó elfogadni, szorosan összezárja a száját és dobálja magát. A kóstolgatásnál tartunk, egyébként cumisüvegből se nagyon tetszenek neki az ízek, úgyhogy nem eröltetem. Mindenesetre cumisüvegből próbálkozom. A védőnő azt mondta, ha tudatosabb lesz a kicsi, szépen rá fog szokni a kanálra is.
2009. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mióta ráérzett a kanál izére (4 hónapos volt) semmit nem evett meg üvegből.

Szóval mi gyorsan elhagytuk a tápszert.

2009. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
anyatejes a babám, nekünk így nem is volt cumisüvegünk. Kanállal kezdtem, simán elfogadta.
2009. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszolónak írnám: A tápszert 1 éves koráig állítólag nem lehet elhagyni. Hogy van ez akkor?
2009. jún. 6. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!