Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a babámmal? Mi...

Mit csináljak a babámmal? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan enyhíthetném a fogzási fájdalmat? Eljutottunk arra a szintre, hogy az egész napunk egy egybefüggő sírás. Ölben sem jó, az ágyon anya mellett sem jó. Csak akkor enyhül a sírás nyöszörgésre, ha cipelem a popsiját körbe a lakásban. Enni sem nagyon akar sem szilárdat, sem tejet. Végigpróbáltam már a korában adható összes zöldség- és gyümölcsfélét, de semmit nem eszik meg. Próbáltunk homeopátiás szereket, Dentinox gélt, azok sem hatnak. Egyedül a Nurofen szirup enyhíti 1-1,5 órára a fájdalmat, olyankor nem sír annyira, de nevetni olyankor sem szokott. Nem akar sem játszani, sem semmi mást. Mit tehetnék? (7és fél hós)
2009. jún. 4. 15:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én sajnos tiszta paraanyuci vagyok. Annyira vártuk ezt a babát. Már amiatt is aggódtam, hogy még mindig nincs egy szem foga sem. Másnak már 4 hósan van. De jó hallani, hogy normális időben fogzunk mi is. Ha minden lehetőséget kipróbáltam és semmi sem fog menni, akkor valahogy beszélek a doktornővel én is. De ha meg lehet úszni a gyógyszereket, akkor szeretném.
2009. jún. 4. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!