Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 hetes kismama vagyok, és...

5+3 hetes kismama vagyok, és 2 napja nyillalást-feszítést érzek a hüvelyemben. Nagyon megijedtem, mi okozhatja ezt? Ugye nem a babámmal van baj?

Figyelt kérdés
Más problémám egyébként nincs. Amúgy mensi alatt éreztem anno alkalmanként ilyen fájdalmat. Más is tapasztal ilyet?
2009. nov. 26. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem görcsölsz erőssen és nem vérzel, akkor nincs miért aggódnod, valószínű csak méhed kezd el alkalmazkodni(nőni). Sokaknak a petefészek körül szurkál, van akinek a méhe. Ez az érzés még jó darabig elkísér majd. A magnéziumot szokták ilyenkor ajánlani, nekem is bevált. Boldog babavárást!

20h km

2009. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, egy picit megnyugtattál! Sem vérzés, sem görcs nincs szerencsére, néha csak enyhe nyomást érzek a méhemben és a petefészkemben, de nem nevezném fájdalomnak!

Neked is minden jót a továbbiakban is!

2009. nov. 26. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,én is annyi idős babás vagyok,mint te!Én nem nyilalgatok,viszont nehéz egy picit kellemetlen a méhem.Szerintem normális.Nem te vagy aki már dokinál is volt?Én szedem az elevitet,és nem tudom,hogy attól e,de jól vagyok,nincs hányinger stb,sok vitamint tartalmaz.Te szedsz valamit?Én ezt csak ajánlani tudom.

18 éves kismami.:)

2009. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia! Én még nem voltam orvosnál, jövő héten megyek, de már alig várom! :-)

Én a Gravidát szedem, így nyugodt vagyok, hogy megvan a megfelelő vitaminpótlás!

Te voltál már orvosnál?

2009. nov. 26. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem még én sem voltam,7 hetesen akarok menni,szeretném,ha már a kis szivecskéje is hallatszana.

Jajj én annyira boldog vagyok,ez leírhatatlan érzés.Pedig még nagyon fiatal vagyok,de akkor is.Mindenünk meg van.Meg kérdezhetem,h. te hány éves vagy?Te mit érzel?

18 éves kismami.

2009. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj ez a hónap olyan sokunknak sikerült.Ma sógornőmék is bejelentették,hogy babát várnak.(párom tesójájék)

Nem tudtunk egymásról,olyan meglepetésként akartuk mind a ketten,aztán nagy nevetésbe torkollott.Anyós + após + majd le estek a székről.:D 5 nap van köztünk.

18 éves km.

2009. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond! Nekem is volt ilyen, a hüvelybe nyilallgatott elég erősen, naponta többször is! A 6. hétig elég gyakori volt...

Minden OK velünk, 14 hetesek vagyunk. :)

No para! :))

2009. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!