Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok....

18 hetes kismama vagyok. Újabban gyakran fáj a fenékcsontom, a lágyékom, és olyan érzésem van, mintha egy súly lenne a hüvelyemben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális dolog. A hormonok hatására fellazulnak az izületek, ez fájdalmas is lehet, áthelyeződik a testsúly, ez is szokatlan helyzet, okoz deréktáji és hát fájdalmat. A méh súlya is növekszik feszülnek a méhet tartó szalagok, ez is fájdalmas lehet, valószínűleg a hüvelyedben is ez okozza a furcsa érzést. Azért a következő ellenőrzésnél említsd meg az orvosodnak.

2008. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na nekem uez van, csak a 40. héten.
2008. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem állandóan mintha izomláz lenne a fenekemben, a szeméremajkaim is fájnak :(

ez valóban a súly...

25hetes kismama, boldog babavárást

2008. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megy szét a medencéd, változik a csípő helyzete. A csontok távolodnak egymástól és az azokat tartó inszalagok nyúlnak ez okozza a fájdalmakat. Tudod kell a hely hogy valahol kiférjen majd a babád. A hasban és a méhben ugyanígy lehet fájdalmas nyilalás, szúrás,görcs ez ugyan az, ott is nyúlnak az inak, izmok hisz nől a baba,a méhed a pocakod.

Én most vagyok a 27.-ik hétben és néha alig bírok felállni a fájdalomtól, és megnyugtatlak hogy lesz ez még rosszabb is. Kerüld a hanyat fekvést. Feküdj inkább az oldaladon.

2008. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 18 hetes vagyok, ugyanezzel a problémával, nagyon rossz, mert alig bírok felkelni az ágyból.

Remélem, nagyon már nem lesz rosszabb, pedig még most jön a java:)

2008. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!