Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőt mennyi időnként...

A védőnőt mennyi időnként kell látogatni?

Figyelt kérdés
Lányom most 11 hónapos, utoljára 8 hónaposan voltunk oltáson. A következő oltás 15 hósan lesz, addig nem is kell menni? Vagy van ez idő alatt valami amiről nem tudok?
2009. jún. 4. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a védőnőnek kellene mennie hozzád. Az én kisfiam 10.5 hónapos. Azt mondta a védőnő h még 1 éves kora előtt jönni fog.
2009. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen a védőnő jön ki.De miután eddig szinte minden hónapban kapott vmi oltást ezért mi mentünk és ott látta.

De már jóideje kb 2 hónapja nem jött.Csak az elején de akkor hetente...

2009. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk mikor megszületett akkor egyszer jött ki. Utána 2 hetente mentünk méredzkedni, kapta közben a kötelezőket. Aztán féléves korától mentünk havonta 1szer a pneumococcus-t beadatni és azóta nem voltunk. Nálunk nem jár ki senkihez, csak külön kérésre (pénzért) a védőnő.
2009. jún. 4. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Azért ez durva... Én úgy tudom, hogy 1 hónapos koráig hetente ki KELL járnia - és nem pénzért...ilyet még nem is hallottam. Az enyém jött is rendszeresen, aztán mi mentünk oltásért. De bármi van hívhatom, ha recept kell bemegyek hozzá. Ja és amikor a hozzátáplálást beszéltük meg, ő jött hozzánk és fel sem merült hogy pénzt kérjen, adjak...
2009. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 5 hós. Majd 6 hósan kap még oltást, utána csak 1 év körül, a bárányhimlő ellenit adatom majd be.

Én minden hónapban elviszem majd, hogy mennyi kg+cm lett a gyerek...

2009. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irj egy szép emailt a Magyar Védőnők Egyesületének, hogyan is dolgozik a ti védőnőtök. Ha ezt megteszed, biztos hamar el is teszik onnan! Ilyen nincs hogy pénzt kér, azért ő nem orvos hogy pénzt adh, ha házhoz megy, meg különben is kötelező lenne a rendszeres látogatása a babánál!
2009. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!