Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babánál, mennyi...

Másfél éves babánál, mennyi időnként jöjjön látogatni az apja? Ugye még nem viheti el egy napra sem, mert pici.

Figyelt kérdés
mennyi gyerektartást szokás ilyenkor kérni?
2010. aug. 11. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell megbeszèlni a volt pároddal mikor, hányszor tud jönni, hogy neked is neki is jó legyen! Heti 1-2-3 nap!

1,5 éves gyereket már el vihet, ekkora gyerek ha gyakran látja az apját, szereti, jól elvan vele! Gondolom eszik mindent, az apja ad majd neki enni inni, nem fog éhen halni!

Az hogy mennyit kérsz rajtad múlik, mennyi a fizetése attól is függ hogy ő mennyit ad, tud adni, van-e új családja! 20-40-50 ezer!

2010. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogyha nem akarod, akkor 3 éves koráig nem viheti el.
2010. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A gyerektartás összege általában a jövedelem 15-25 %-a.

De ha neked nincs ellenedre, szerintem nyugodtan elviheti a babát, elmondod miket tartson be, a gyereknek is jó lesz, az apukának is, meg neked is mert felszabadulsz egy picit.

2010. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez az elviheti nem viheti érdekes, mert ugye ha veletek lakna, elvihetné az apja a gyereket egy egész napra, sőt éjszakára is mernéd vele hagyni mert az apja, ismered bízol benne! Most hogy már nincs veletek nem annyira az apja, szétmemtetek, ne vigye acgyereket, nem adod szívesen.

Ha pénzt szeretnél a volt párodtól, és nem 1-2 ezer forintot ami pelenkára sem elég, akkor bízony el kell vele engedni a gyereket hogy többet adjon! Minél többször jön annál több mindent hoz, még ha csak egy túrórudit gyümölcsöt az is valami, mert egy gyerekkel egyedül megélni nem könnyű!

2010. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elviheti- nem viheti? Elviheti, és azt is megteheti, hogy nem hozza vissza, mert a törvény azt mondja, hogy amíg nincs bírósági végzés a gyerekelhelyezésről, addig közös a szülői felügyelet. Tehát ugyanannyi joga van mindkét szülőnek a gyerekhez. Tudom hogy nem ez volt a kérdés, ha megbízol az apjában, és megtudjátok beszélni a láthatást, gyerektartást, akkor nem kell bíróságra menni, de legyél tisztában a jogaiddal!
2010. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem maradna vele,mert anyás ha kis időre nem lát már ordit..nincs türelme se nagyon meg csak tölem fogadja el a kaját a gyerek,ő sosem etette nem nagyon érdekelte még a fürdetés sem
2010. aug. 11. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én amikor szétköltöztünk-elváltunk a férjemmel 4 hónapos volt a kislányunk!MOst egy éves május óta nem látta a gyerekét mert külföldre ment dolgozni, de viszont a nagyszülei jönnek a kislányomért minden héten vagy szombaton amikor ott is alszik, vagy vasárnap amikor csak egy napot van velük!Nekünk úgy ítélte meg a bíróság h 2 éves koráig egy héten egyszer reggel 9től du.4ig 2-3éves koráig 9-du. 6ig és 3 éves kora után kéthetente egy hétvége!

Ez csak rajtad múlik ezek után h te betartod e amit megítélnek, vagy szabadon odaadod e neki a babát!

Én úgy voltam vele, ha többet látja a másik családját is akkor abból nem lehet semmi rossz!Neki is jó ,meg neked is h egy kicsit egyedül tudsz lenni!

Ez az én véleményem!Nagyon nehéz egyedül egy egy éves kislánnyal!Jó néha egy kis kikapcs!

2010. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok!20e gyerektartást kapok!
2010. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!