Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2éves 3 hónapos gyerkőccel...

2éves 3 hónapos gyerkőccel mit lehet játszani? Főleg borús napokon unatkozik

Figyelt kérdés
Szívószál fűzés nem megy, a gombolás patent, cipzár felbosszantja,Só-liszt-gyurma =csak lapít,cipősdobozvár lakókkal 1 napig kötötte le. Most van a nappaliban dobozbunkija, de az sem tart sokáig, mert a sajnosnagy ablakán ki-be mászik...
2009. jún. 3. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ennyi idős. Imád táncolni, ilyenkor beteszem a kedvenc cd-jét, persze én sem ülhetek ám!!!

Szereti ide-oda rakosgatni a játékait, rég elfeledett darabokat előbányászni, legózni, babázni, részt venni a "fellnőtt melóban".

De legjobban a féléves kishugát szereti nyúzni, mindig feldobódik a hangulata, ha a hugival huncutkodhat. Szerintem kell a testvér!

2009. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a saját korosztályotokban feltenni a kérdést (kisgyerekek), hátha ott több a tapasztalt anyuka.!
2009. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!