Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2éves 3 hónapos gyerkőccel...

2éves 3 hónapos gyerkőccel mit lehet játszani? Főleg borús napokon unatkozik

Figyelt kérdés
Szívószál fűzés nem megy, a gombolás patent, cipzár felbosszantja,Só-liszt-gyurma =csak lapít,cipősdobozvár lakókkal 1 napig kötötte le. Most van a nappaliban dobozbunkija, de az sem tart sokáig, mert a sajnosnagy ablakán ki-be mászik...
2009. jún. 3. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Az en kisfiam rettentoen szerette a meseskonyveket nezegetni. Mindenfele mennyisegben fogyasztotta el a meseket, naphosszakat tudta hallgatni a meseket.

Rakjal be neki mesekazettat is, es hallgathatja a zeneszamokat. A youtou-ben is talalsz gyerekdalokat neki.

Mas kisgyereket athivni hozzatok esetleg ti elmentek mashoz jatszani.

2009. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Az anya taníts engem című könyved nincs meg? Sok hasznos ötlet van benne.Tanítani lehet neki a soványt kövér embert. Kerek szögletes formák rajzolását mutathatod neki.Vírágot öntözni tanithatsz.Képeken zöldség gyümölcs fogalmát taníthatod .
2009. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
tornázni lehet
2009. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Szia! A kislányom és az apja egész nap el tudnak játszani a szobájában van egy csomó könyv, lolka és bolka könyvek, abban vannak tanító oldalak, tanitja neki, hogy milyen színek vannak, milyen állatok, formák, az én 2 éves kislányom pl elszámol tizig, tud 6 színt megkülönböztetni és még azt is, hogy mi az az okapi:D Na ezt nem dicsekedésképp írtam, csak, hogy játékosan lehet a legkönnyebben tanítani.
2009. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mesekönyvezés csak alvás előtt van akkor nem tépi szét őket.Léci írjatok még ilyen jókat!!!!Nagyon jók 10ig nálunk is számol be tud mutatkozni és a színekről is van némi fogalma de a műa játékait színekre kiválogatni nem akarja.
2009. jún. 3. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
betüket is meg tudja már jegyezni
2009. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
válogass apro pénzt , kátyábol azonosokat memoria!Utánozzátok egymás mozdulatait.Rakjatok különbözö alakzatokat gombokbol v. korongbol, rövid hósszú kígyó.Nadrág cpö velvétel gyakorlás nem masni kötés.Alá, fölé ,mellé közé szavak értelmét gyakorolja .Ez mind benne van a könyvbe amit írtam elöbb.
2009. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
még szeretném írni hogy meg kell tanítani játszani az is a mi dolgunk .Együtt kell vele játszani csalogatni megszerettetni kedvet csinálni hozzá. És késöbb ö már egyedül is hosszu idöre leköti magát.Példát majd követi.
2009. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Képzeljétek ma ezt találtunk ki: összes apróbb játék,kacatok, legó,kinder, gomb pénz kártya stb kiterítettem a szőnyegre, sorban és mondtam keresse meg ezt vagy azt. Meg mondtam neki mi mellett, alatt fölött van és nagyon bejött neki!!!! :)
2009. jún. 8. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom is pont ennyi idős. A kedvenc kérdésea Mit csinál?. Ezért vettem egy Tesz Vesz város könyvet (amit eleinte párszor széttépett, de megragasztottam. ) és mostmár én kérdezem tőle a könyvből, hogy ki mit csinál. Így egy csomó igét megtanult. Pl: füvet nyír, megteríti az asztalt, ablakot mos. És foglalkozásokat is pl: targoncás, könyvtáros, zöldséges, fagyis, postás, rendőr, kukás stb. De a többiek is jókat írtak. A szívószál gyöngyfűzés is jónak tűnik, bár szerintem ő még ügyetlen hozzá. De azért kipróbáljuk!

Nálunk sajnos nem csak borús időre kell elfoglaltságot találni. Mert ebben a kánikulában is szívesebben vagyok itthon és csak reggel meg este megyünk ki.

2009. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!