Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes a kisfiam. A teákat,...

5 hetes a kisfiam. A teákat, a babavizet mint kiköpi. Adhatnék neki vízzel higított babaitalt (sárgarépa-sárgabarack-alma koktél)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 4 hónapos kortól ajánlják és ez van rajta is, de ha a babavízzel keverném és tényleg csak egy kicsit öntenék bele az íze miatt? Hátha így megissza.

Kevés a tejem, tápszert kap mellé. Semmi más folyadékot nem fogad el, sem teákat, sem a tiszta babavizet.

Segítsetek!


2009. jún. 3. 17:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Amúgy én nem értem ezt a nagy lepontozást! Szerintem a lepontozás helyett a lepontozók inkább írnák le, hogy mi nem tetszik a másik válaszában. Ezzel segítenének nekem, nem a lepontozással!

Azért köszi a válaszokat!

2009. jún. 3. 21:30
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Most volt 2 hónapos a kisfiam és ő már ivott forralt vizet, kamilla teát pici cukorral, és semmi baja nincs tőle. Persze ha nem kell neki nem erőltetem. Megkínálom és ha kéri, akkor kéri, ha nem akkor nem. Egyébként az anyatej étel-ital a babáknak. Nagy melegben többször megitatom, de nem eröltetem.
2009. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!