Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának adott már...

3 hónapos babának adott már valaki tápszer mellé valami mást?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hónapos és nem akarja enni a tápszert,adhatok neki pl. sárgarépa pürét?

Vagy mivel ízesítsem a tápszert, hogy elfogadja?


2009. jún. 3. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát, én korainak tartom még a hozzátáplálást.
2009. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én 2,5hónapos kora óta adok a kislányomnak, most már sokfélét. Almapéppel kezdtük, majd jött a répa és a cékla. Mind a hármat nagyon szerette. Ha már közeledtek a 4hónapos korhoz, akkor a tejpépekkel is próbálkozhatsz, mert abban aztán tényleg van sok ízesítésű. Nekünk a gyümölcsösek váltak be.
2009. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
én is adok neki sárgarépapürét a kajájába 3.5 hónapos
2009. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Almapürét én is adtam neki, igaz hogy kicsit fintorog neki, de eszi. Múlt héten volt 3 hónapos :)
2009. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy 6.-án lesz 3 hónapos. Ma adtam neki egy pár kanál s.répa pürét és úgy láttam ízlik neki.
2009. jún. 3. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
én adtam a fiamnak2és fél hós korától.semmi baja nem lett,sokkal jobban néz ki mint a csak tápszeres puffadt babák.lehet lepontozni,de ez a véleményem.
2009. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az enyém anyatejes, már kapott 2 kiskanál sárgarépát, nem bírtam ki :) most 10 hetes. alig várom, hogy elkezdhessem igazából, nagyon tetszett neki, szopni meg nem szeret már, csak délelőtt, minden délután egy kínlódás. nem fogom kivárni a fél évet, neki se lenne jó, túlságosan elégedetlenkedik. adj neki nyugodtan répát, almát, krumplit, meg bármit, amire az van írva, hogy 4 hónapos kortól.
2009. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 3. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem adtam, csak 4hós korától. Szerintem még várhatsz vele, elvan ő még tápszerrel.
2009. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, jól lepontoztatok, de akkor is az a véleményem, hogy korai még egy éppen csak három hónapos babának a sárgarépa, alma stb. A bélrendszerük, emésztőrendszerük éretlen még, sok emésztőrendszeri betegség előfordulási gyakorisága arányosan nő az anyatejes táplálás idejének csökkenésével. Nézzetek utána a neten.
2009. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!