Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idösen volt elöször...

Mennyi idösen volt elöször beteg a babátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
8 és fél hónaposan összeszedett valami vírust, ezért piros volt a torka, néha felment a láza. Volt kaki leoltás, ami negatív lett, tehát biztos, h' nem bakteriális fertőzés. Sajnos a hasmenés nehezen akar elmúlni, már egy hónapja időről időre visszatér. Más még szerencsére nemvolt.
2009. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

3 hósan húgyúti fertőzés, hálistennek még idejében észrevettük és így nem kellett kórházba vonulni.

Aztán 6 hósan nátha. Most 9 hós, ennyi volt eddig.

2009. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hetesen,elkaptam a korházba egy áplónőtől valami felsőléguti betegséget,1 hétig birta a babám aztán ő is beteg lett.Nehezen lépett rajta túl.Gyógyszer nem kellett neki csak a köhögésére,és a lázára,meg orr spray.azóta lekopogom semmi bja nem volt.most lesz 5 hónapos.
2009. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hat és fél hós a babám és hála Isten még nem szedett gyógyszert. Egyszer voltunk dokinál kiütésekkel a hátán, de azóta fürdetőkrémet használunk, és semmi gond. (kopp-kopp)
2009. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Négy hónapos volt a babám, amikor sikerült elkapni egy hányással-hasmenéssel járó vírusos betegséget. Az egész családon és szomszédságon átment, nagyszerű volt. Én az elsők között voltam, egy hétig izgultam, hogy nehogy elkapja, úgy nézett ki, hogy már megúszta, amikor is lekezdődött a hasmenés. Nagyon kétségbe estem, pedig nem volt akkora a baj: hányingere nem volt, evett, ivott szépen és bőven, a széklete híg volt, de nem csúnya, vagy büdös, így még kórházba sem kellett mennünk. Le sem gyengült. Egy hét alatt nagyon sok pelust elhasználtunk és többet mostam, de ő meg sem érezte, a közérzete szuper maradt.

Ettől nagyobb bajunk ne legyen a következő jó sok évben. :-)

2009. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én babóm 7 hónaposan elkapta a 3 napos lázat. Nagyon jól viselte, azóta nem volt beteg.
2009. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan a 3 napos lázat kapta el! Nagyon rossz volt látni h beteg és állandóan lázas szegénykém. Remélem már nem lesz beteg!
2009. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 6 hetesen lett 2 oldali tüdőgyulladása 2 hétig , majd hörghuruta, de azóta szerencsére semmi.6 hós fiúcska anyucija
2009. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szülés közbe fertőzést kapott, sárgaság miatt 4 naposan vérátömlesztésen esett át. Ezt letudtuk az első héten. 9 hónaposan kapott el valami taknyos-köhögős-lázas betegséget.
2009. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Kisfiam 2,5 hónapos volt,amikor hörghurutja lett.Kórházba kényszerültünk,de ez inkább megnyugtatott,hiszen biztonságban voltunk és hamar meggyógyult a kezeléseknek köszönhetően.Szegénykém...ő is nagyon jól tűrte,csak vigyorgott,huncutkodott közben pedig majd' megfulladt :( Szerencsére túl vagyunk rajta és remélem nem lesz semmi baj....


5 hónapos baba anyukája

2009. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!