Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírná valaki (teljes receptre...

Leírná valaki (teljes receptre gondolok), hogy csinálja a babának a bundáskenyeret, tejbegrízt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ezen nincs sok leírni való. Beleteszem a tejbe a grízt, a bundáskenyérnél meg a felvert tojásba belemártom a kenyeret és pici olajat teszek a serpenyőbe és azon megsütöm. Babának egyik sem ajánlatos, ha 1 éves kor alatt van. Ha gríz helyett zabkorpát használsz, ugyanolyan ízű és állagú lesz és az még egészséges is.
2009. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, elmúltunk már 1 évesek azért szeretnék valami újat kipróbálni.
2009. jún. 3. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia


1bögre tejhez-3-evőkanál griz-és 1 ek,cukor,pici só.tejet felforralni-beleszórni,ha kész,egy kis vajat szoktam még bele.üresen is szeretik,v kakaó,fahéj a tetejére.a bundi kenyeret én még nem adtam.csöpög a zsirtól.de ezek tényleg nagyon egyszerű kaják..nem lehet elrontani

2009. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!