Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami problémám abból,...

Lehet valami problémám abból, ha a babám öltöztetés és pelenkázás közben folyton rugdossa a mellemet?

Figyelt kérdés
Én próbálom kikerülni, de akár a pelenkázón teszem tisztába, akár csak az ágyon, valahogy mindig mellen talál. Olyankor elég kellemetlen, de végül is maradandó fájdalmat nem okoz vele. Csak érdekelne, hogy hallottatok-e már olyanról, hogy ettől valakinek komolyabb problémája is lett, esetleg nem akkor rögtön, hanem a későbbiekben. 11 hónapos, és elég erőseket rúg.
2012. febr. 8. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Állj mellé, amikor csinálod. És főleg tiltsd meg neki, nagy már, ezt érti.

A fájdalmon túl nem lesz gond, de az épp elég, nem?

2012. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le kell nevelni róla , lefogod a lábát, és rászólsz, hogy nem szabad! /ha kell 100* is /
2012. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár még akkor kisebb volt a fiam, de sikerült szopi előtt a teli mellemet úgy eltalálnia, hogy jó kis mellgyulladás lett a vége. Pár nap alatt kikezeltem, de elég kellemetlen volt. Azóta próbálok melléállni, úgy pelenkázom.
2012. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még napközben csak csak megoldom, de az fürdetés utáni rendberakásnál szokott ez főleg gond lenni. Örömében rúgkapál, és ilyenkor talál el. Mondom neki mindig, hogy ezt nem szabad, mert anyának fáj, de eddig még nem reagált rá oly módon, hogy abbahagyta volna. Egyébként más dolgokért ha rászólok,már odafigyel, néha "szót is fogad". Hát tényleg remélem, hogy nem lesz belőle semmi baj, szoptatni már nem szoptatok, de korábban nekem is volt olyan, hogy a teli mellemet rúgta meg, na akkor még a könnyem is kicsordult.
2012. febr. 8. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz ebből komoly bajod. Az én lányom 10 hónapos és kb: 3-4 hónapja minden pelenkázásnál és öltöztetésnél ezt csinálja. Múlt héten voltam ultrahangon és semmi rendellenességet nem találtak. Remélem neked sem lesz bajod. Azért szörnyű kellemetlen tud lenni. Én hiába fogom le a lábát és szólok rá, hogy nem szabad, ilyenkor megfeszíti magát és vigyorogva úgy tekereg, mint egy kígyó.
2012. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!