Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kínáljam még meg?

Mivel kínáljam még meg?

Figyelt kérdés
A kislányom 5 hónapos tápszeres baba. A védőnő tanácsára megkezdtem nála a hozzápálálást, de sajnos semmi nem ízlik neki.Már próbáltuk az almát, répát, sütőtökös ,banános bébiételeket és a krumplit is, de alig lehet valamit megetetni vele.Egyszerűen nem hajlandó kinyitni a száját, de ha mégis megkóstol valamit, akkor azt is azonnal kiköpi?Mivel vegyem rá, hogy valami szilárdat is próbáljunk meg, ne csak a tápszert?
2009. jún. 1. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd most pár napig és utána kóstoltasd ezekkel újra. Talán a sütőtök a legédesebb, próbáld azzal. Keverheted tápszerrel is eleinte, hátha úgy könnyebben elfogadja, ismerősebb lesz az íze.

Nyugi, még csak 5 hós, nem vagytok lemaradva :)

2009. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár napig pihentesd a témát, aztán kezdd újból!

Nekünk amúgy az őszibarack jött be, meg a szilva, sárgabarack.

Másfél hónapig a krumpli kivételével egyetlen zöldséget sem volt hajlandó megenni.

A brokkolit, z.borsót, karfiolt, sütőtököt, répát azóta is kiköpi (érdekes, mert én mindet szeretem).

A paradicsomos burgonya jött be a lányomnak leginkább, és minden, amiben őszibarack van.

Most 7 hónapos.

2009. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!