Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 8hón. Nem hajlandó...

Kislányom 8hón. Nem hajlandó sem vizet, sem teát inni. Sokfélét kipróbáltam/HIPP-gyümölcsízűeket, kamillateát/, de nem iszik belőle. Mit csináljak, mivel kínáljam?

Figyelt kérdés
Frissen facsarok neki narancs v. mandarinlevet, abból sokat megiszik egy nap.a védőnő azt mondta, kevesebbet, mert sok lesz a gyomorsava.Veszek még neki bébiitalokat/alma-répa,sütőtök,őszibarack,ezeket is imádja/csak ezt meg az én pénztárcám nem bírja hosszú távon.:(
2010. ápr. 18. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld vízzel higítani a gyümölcslevet. Fokozatosan növeld a víz arányát, aztán hátha utána elfogadja majd a vizet is.
2010. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szopizik még?Ha igen nálunk is így volt.Nagyon sokára fogadta el.Kb.10hónapos volt mikor azt mondhatom,elfogadható mennyiséget ivott.Mára már a teát is megissza.1éves.Kitartás,probáld mindennap.
2010. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok.Elég neki csak a víz elsőnek vagy tea.
2010. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is 10 hónaposan kezdett normálisan inni, a Hipp málna-csipkebogyó vált be. Ma már rengeteget iszik, és mellette reggel-este, meg a napközbeni alvások előtt még szopizik. 12,5 hónapos
2010. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!