Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amennyiben kudarcot vallanának...

Amennyiben kudarcot vallanának a teherbeesésedért tett orvosi beavatkozások is örökbefogadnál egy kisbabát, vagy élnél az utazásnak, szórakozásnak lemondva a gyermeknevelésről?

Figyelt kérdés
Különbözőek vagyunk,én megértek mindenféle álláspontot...

2012. febr. 6. 17:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"A tesómék pont így vannak. ő azt mondta, hogyha nem lehet saját gyereke, akkor a másé nem kell"


Két dolog lehetséges:

-az egyik az amin én is átmentem,hogy hárítottam egészen addig az örökbefogadást amíg teljesen el nem veszítettem a hitemet a lombikokban,de aztán azt mondtam,hogy akkor viszont mégiscsak ez az én utam


-a másik,hogy valaki sosem érik meg erre,megtalálja a helyét az életben ezzel együtt,hogy nem nevel fel gyermeket ,megbékél ezzel,feldolgozza,elfogadja,bár mindig fájó pont marad ez nála.


A rokonom a második típushoz tartozik,már több éve feladta pár lombik után azt mondta őneki ebből elég,inkább elfogadja a gyermektelenséget,de akkor sem fog többet lombikra menni,örökbefogadni .

A férjét sajnálom csak,hogy ő meg annyira sóvárog gyerek után a mai napig is.

2012. febr. 6. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!