Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen indult el...

Mennyi idősen indult el egyedül a babátok? Az is érdekel, mikor tett pár lépést, és utána mikor merészkedett messzebbre is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

6,5 hósan állt fel,7 hósan kapaszkodva lépegetett,9,5 hósan önállóan ment kb.8-10 lépést,10 hósan már az egész lakást bejárta.

Semmi nem volt erőltetve!

2012. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
16honaposan indult el egyedul eltte kb ket hettel mar probalkozott de biztonsagosabbnak erezte ha negykezlabra ereszkedik nagyon edes volt most 20hos es nem erem utol
2012. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
13 hónaposan, 1 hét alatt elindult az első önálló lépések után.
2012. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 hónaposan indult el, 11 hónaposan egyedül járt, de mellette kellett lenni persze, mert esett. Az első szülinapján már szépen ment. De a lányom mozgásfejlődése amúgy is kicsit gyorsabb volt, mint az átlag, beszélni is hamarabb kezdett. Ezt most csak azért írom le, hogy nehogy azt hidd, ez általános, nem dicsekedni akartam. Rajzolni pl. sokkal bénábban rajzolt mindig, mint a társai. :) Az egyik gyerek ebben gyorsabb, ügyesebb, a másik meg abban...A barátnőm fia 1 évesen indult el, kb. fél év múlva ment egyedül. Viszont 1 évesen mondatokban beszélt. Szóval, mások a gyerekek. Ha esetleg azért kérdezted, mert azt hiszed, már mennie kéne, de nem megy, ne aggódj. :)
2012. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

pont az első szülinapján indult el. aznap már fáradhatatlanul körbe is járta a lakást, nem volt átmenet.

egyedül 10 hónapos korától laszik el

2012. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

7 hónaposan állt fel a kiságyban, kb 2 hét múlva már kapaszkodva lépegetett.

kb 10 hónapos volt, amikor már állni tudott kapaszkodás nélkül, de elindulni csak 11,5 hónaposan indult.

Kb. 1-2 nap alatt volt meg az átmenet az első lépésektől a teljes lakás bejárására. 2 hét alatt pedig már szalad. :) Leginkább, amikor szökik előlem, vagy ha olyan helyre megy, ahova nem szabad... :))

2012. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok. nem tudom miért írtam, azt hittem az is kérdés volt mikor aludt el egyedül :D lehet összeolvastam egy másik kérdéssel :D
2012. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A lányom 7 hósan kapaszkodva lépegetett, 9 hósan indult el egyedül, 10 hósan már bejárta az egész lakást, udvart gond nélkül.

A fiam egyévesen tette meg az első lépéseit (addig kapaszkodva se volt hajlandó) de utána két hét alatt stabilan járt.

2012. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lányom 11 hónaposan tette meg az első lépéseit, 1 évesen már gond nélkül sétált.

A fiam pontosan 9 hónapos volt, mikor elkezdett lépkedni, most 10 hónapos, de már csak két lábon megy mindenhova.

2012. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor az az általános, hogy az első lépések után 1 hónappal indulnak el rendesen. Akkor az első szülinapján már valószínűleg egyedül fog közlekedni a kicsi lányom. :)

Most 10,5 hónapos, 2 napja lép egyedül 2-3 lépést.

2012. jan. 15. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!