Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki miről mondott le amikor...

Ki miről mondott le amikor babáját várta?

Figyelt kérdés
Nem tudom, csak én vagyok ilyen túlóvatos, vagy van még valaki aki ilyen mint én? Szóval én még a hajam sem festettem be a terhességem idején.Még hajlakkot sem mertem használni, nehogy belélegezzem a gázt.Ti miről mondtatok le amikor terhesek voltatok?
2009. jún. 1. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a sexről... :( Veszélyeztett voltam és tilos volt. a 16ik hétben megkérdeztem a dokit, hogy szabad e már mire ő: hát... óvatosan.. kössz így nem mertük, mert nagyon akartuk a babát. Ez volt az ára. nagyon nehéz volt., de megérte.
2009. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még egyébként annyit,hogy 4 hetesen bevéreztem, és azt mondtza az orvosom, hogy elment a baba,és menjek tisztító kaparásra, mert a petezsákot ki kell kaparni.Én átmnetem egy másik orvoshoz, mert gondoltam, hogy ha már ez történt, akkor jó kezekben legyek, hisz ez is egy műtét, nehogy kárt okozzon az orvos.Erre kiderült még aznap a másik orvosnál, hogy nem is ment el a babám!Vagyis várnunk kellett 2 hetet, amíg megmutatta magát az ultrahangon, de a lényeg, hogy mégiscsak ott volt volt a baba a hasamban.Nah innetől kezdve már szinte betegsen óvtam magam, mert félte, hogy elveszítem, mert egyszer már átéltem milyen elveszíteni őt:(vagyis azt hittem hogy elveszítettem, közben meg ott bújt a pocimban.Még ilyen orvost! Egy vetélést sem tud diagnosztizálni.Élő terhességet kia kar kapartatni.Szóval azóta megszültem, van egy gyönyörűszép egészséges kislányom.De a terhesség alatt annyira óvtam őt! Biztos a trauma miatt amit akkor átéltem.Ti is ennyire óvjátok, óvtátok a hasatokban a kisbabátokat?
2009. jún. 1. 13:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a kávéról. :) a hajamat minden gond nélkül festettem, nyitott ablaknál.
2009. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kajaféléből és italféléből csak egészségesnek mondottat fogyasztottam.Nem mentünk olyan helyre ahol füst volt, inkább lemondtunk a szórakozásról(nem diszkó).Végén a szexről mert féltett a férjem minket.Fodrászhoz nem mentem terhesség alatt.Sokat mondjuk nem kellett változtatnunk de óvtuk mi is rendesen, pedig nem lett nehezen.Aztán volt egy nehéz terhességem és egy toxémiával császárral befejezett terhességem a 35. héten, amiből mindketten életben kerültünk ki, de nem sok híjja volt és most még a széltől is óvom(óvjuk)szó szerint.10 hetes kislány anyukája.
2009. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Cigi(legnehezebb)de azota sem gyujtottam ra es nem is fogok 10hos a babam,kave,szensavas italok.A hajam festettem.
2009. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A síelésről, finom tokaji borokról

Ettem, ittam (alkoholon kívül) ami jólesett és később a diéta miatt ehettem.

Tejeskávét pl. ugyanúgy megittam terhesen is, most szoptatás alatt is.

Fodrászhoz hajat festetni úgyanúgy jártam/járok, volt/van műkörmöm.

Voltunk kempingezni, napoztam, fürödtem a tengerben

Sőt fiamnál 5 hónapos terhesen hátizsákoztunk Krétán.

Ezen kívül volt nálunk lakásfelújítás, ajtófestés, tapétázás...

Dolgoztam a 8. hónapig, utolsó hétig vezettem autót.

2009. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én dohányoztam, bár nem voltam erős dohányos, egyből letettem a cigit, minden probléma nélkül, mikor kiderült a terhességem. Próbáltuk a sex-et, de nekem nem esett jól (mindig pisilnem kellett közbe) a férjem meg féltett. A szórakásról is (füsös helyek, tánc stb.). A baba volt a fontos és óvtam mindentől. Egy idő után nagyon elkezdtem hízni és totál kivoltam, hogy le kellett mondanom a sütikéről, csokiról stb. Helyette sok dinnyét, gyümikert, túró rudit ettem.
2009. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Nyugi én is ilyen vagyok!

Én a cigi, kávé, gyógyszer, kóla, hajfestés, műköröm, füst, szórakozóhely, mozi, fürdés csak tussolás, körömrágás :) futás, stressz. Kb enyi...

2009. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az első babánkat vártam még a körmömet se lakkoztam ki, nehogy baj legyen :).

A második terhességnél sokkalta lazább voltam.

Érzi azt egy nő, hogy mi a káros, és mi az ami megengedett.

Egyébként a cigi, amiről azonnal lemondtam, és nagy ívben kerültem a cicánkat.

2009. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!En a cigi,sex,hajfestes,hajlakk,kave,fittnes,tehat majdnem mindenrol mind a ket tehessegemnel.Azt mondtam,hogy legalabb tudatosan ne mérgezzem a gyerekeimet mert amugy is eleg sok mereganyag kerul a szervezetbe a mai vilagban.
2009. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!