Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Raf-pol kocsikat hol árulnak?...

Raf-pol kocsikat hol árulnak? És a babák meddig használják a mózes részt?

Figyelt kérdés

Igazából 2 kérdés ez, csak nem akarok fél órát várni, míg kiírhatom. :)

Szóval láttam ilyen kocsikat a neten, de én szeretném élőben megnézni. Hol árulnak ilyet? Tapasztalat róla? Twist-et néztem.


A másik pedig, hogy meddig "használják" a babák a mózest, hány hónapos korig kb? Valamiért attól tartok, hogy gyorsan kinövi majd (mindketten magasak vagyunk) aztán mihez kezdek a kocsival? Vagy akkor jön a sport rész? Bár igazából olyat szeretnék, ami többfunkciós és a sport dönthető vízszintesre.


2012. febr. 3. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt lehet kapni nagyon sok színben.

[link]


Ilyen kocsink van nekünk is. Én nagyon szeretem. Mózes részt kb 6 hónapos koráig tudta használni a lányom, de Ő nem volt túl nagy baba. A sport része 3 fokozatban állítható. És nem utolsó sorban a többi babakocsihoz viszonyítva széles. Egy duci baba jól bebugyolálva is kényelmesen elfér benne.


Üdv.

2012. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző: Ha gondolod, holnap lemérem a mózes részét.
2012. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekünk nem ez volt hanem Kunert VIP de szinte ugyan ilyen.Az én kislányom elég hosszú de még 8 hónaposan belefért a mózesbe.Tél volt,sokkal zártabb volt neki.Jók ezek a kocsik mert szélesek és kényelmesen elférnek benne a babák.
2012. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez van. Én nagyon szeretem,jól kihasználjuk. Hátránya,h a kerekei hamar kopnak. A mózes része 75 cm, mi majdnem 7 hónapos koráig használtuk. Pár hete cseréltük a sportra. A sport nem dönthető teljesen vízszintesre,az én lánykám nagyon jókat alszik abban is...:) Én kihasználom mind3 funkcióját,jó,h nem kell félévente babakocsit venni, és imádom,amikor minden kiegészítőt is tartalmaz egy csomag.

2012. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van.

Tök jól lehet vele menni árkon-bokron át, mert jó nagy kerekei vannak. Meg tényleg jó, hogy nem kell más babakocsit venni, elvileg ez olcsó is és sokáig jó is!

Viszont baromi nehéz! Szállítani, autóba betenni nagyon rossz! Kisebb csomagtartóba be sem fér, csak a hátsó ülésre és elég macera összerakni, mert nehéz a súlya.

Mi itt vettük. A nagykőrösi úton van a boltjuk.

[link]

2012. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!