Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használjak járókát?

Mikortól használjak járókát?

Figyelt kérdés
5 hónapos a fiam,elég aktiv,hasra fordul már meg tolja magat elöre.már használjunk járókat?
2012. jan. 29. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekszoba messzebb volt a konyhától. A konyhával szomszédos szobába tettük a járókát,és már néhány hetesen abban volt napközben. Amíg végeztem a munkámat,így sűrűn rátudtam nézni.
2012. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindenképpen mielőtt elkezd mászni, kúszni, hiszen onnantól korlátozva érzi magát, ha azelőtt nem szokta meg. Tehát most elkezdhetitek!
2012. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Èn is ilyenkor tettem bele hogy szokja ill. ha jobban mozog akkor ha lerakom mert wc-re megyek stb. ne idegenkedjen hogy hova tettem... Nem bàntam meg. Most 11 hòs ès szereti vagyis elfogadja ha beteszem. Egy jò tanàcs. Ne pakold csurig jàtèkkal, 3-4 naponta rakj be màsikat ès cserèld îgy, nem fogja megunni :)
2012. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!