Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használjak járókát, bébikompot...

Használjak járókát, bébikompot vagy ne?

Figyelt kérdés
Most múlt 1 éves a kisfiam és még mindig nem megy maga. Az orvos azt mondta, hogy minden ok vele. Ne használjak neki semmi segédeszközt/ pók, járóka, utazóágy, bébikomp/, hagyjam őt szabadon mászni és járassam. Mit tanácsoltok mit tegyek?
2009. okt. 16. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Már nem kell neki a komp, ha eddig nem használtátok. Szerintem már kicsi is lenne neki. Én ugyan használtam, de olyan 7-8 hónapos korában és napi egy óránál nem nagyon volt többet benne. 10,5 hónaposan elindult.

Hagyd, had mászkáljon, kapaszkodjon a bútorokban, szerintem hamarosan elengedi a kapaszkodót.

2009. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy fogadj szót.)

A fiúk később érnek, később indulnak általában. A szomszéd kisfiú is majdnem másfél éves volt, mikor elindult, és fogalma nem volt, mit kell tenni a bébikomppal...csak ült benne és hisztizett.

2009. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezeket Ő már kinőtte, felesleges. Nem olyan ritka, hogy 1 évesen még nem jár egyedül. 14-15 hónaposan tök normális ha elindul, türelem. Fog még menni eleget. :p
2009. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogadd meg az orvos tanácsát!

gyógytornász

2009. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nikcsi ***** válasza:
Jovoheten lesz 1 eves a fiam es nem hasznaltuk egyiket sem. O sem megy meg csak butorokba kapaszkodva, en nem aggodom, szerintem majd egyik naprol a masikra fog bekovetkezni es elindulnak.
2009. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 16. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vennék neki egyet, mégha egy tök olcsót neten 2-3 ezerért, szerintem szuper, nekünk nagyon bevált attól tanult meg felállni járni. Bele tettük, 1 hát alatt megtanult vele járni, következő héten már futott, harmadik héten pedig az ágy mellett felállt, negyedik héten pedig magától elkezdett lépegetni. Nekem is hugomnak is volt annó, és semmi bajunk.
2009. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!