Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babának milyen...

16 hónapos babának milyen fogkrémet használjak?

Figyelt kérdés
Elmex gyerekfogrémet vettem....de itt sokszor olvasom h ilyen korban nem ajánlott a fluorid,miért?
2012. jan. 15. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nenedentet veszek az fruorid mentes :)
2012. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jah és még ezt találtam :

A tejfogak tisztítására csökkentett fluoridtartalmú gyermekfogkrémet használjon, erre azért van szükség, mert a gyermekek hajlamosak a jó ízű fogkrém egy részét lenyelni. A túlzott fluorid bevitel a maradó fogak foltosodást okozhatja.

Persze a kisebbek még nem tudják kiköpni és azért nyelik le.

2012. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit az előző irt az is igaz,és hozátenném még,hogy a fluorid mérgező ha elfogyasztják
2012. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, amit az előzőek írtak.

Nenedent fogkrémet használtunk mi is, lenyelte, abban nincs fluorid. Most 19 hónapos, most vettem először fluoridosat, Gabi málnaízűt, de sajnos ezt is inkább lenyeli, így lehet visszatérünk a Nenedentre még pár hónapig.

2012. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!