Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan használjátok a babahint...

Hogyan használjátok a babahintőport? Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
Különösen az érdekel, hogy milyen területeken, mikor, mennyit, hányszor. .. Popsira is szórtok belőle? Ha igen, akkor előtte krémezni kell, vagy krém helyett alkalmazható.?
2009. máj. 31. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam a popsira használni ott csak krémezem.Hintőport max a kis redőkbe, nyak, hónalj ahol a kis bőre a recéktől összeér.
2009. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Vagy krém, vagy babapuder - különben egy csomós massza lesz a baba popsiján, ami csak kidörzsöli.
2009. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sehol sem púderezem, csak krémet kenek a popira, ennyi.
2009. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak a köldökére használtam, azóta sem. Én használom, hónaljepilláláshoz:-) (mábocs). Egyébként valami rémújságban azt olvastam, h rákkeltő. Én nem emiatt nem használom, csak nem kell...
2009. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fimanál használom.A popsira krémet és a combtőbe hintőport és nem csomosodik be mert a krém nem érintkezik a hintőporral.Eleinte nem használtam de mikor jöttek a melegek kb 1 hónapja mindig beizzadt neki és kissé felázott a bőre azóta használom.Minden pelenkázásnál szórok rá kivéve ha valamiért elfelejtem azóta ott is szép a bőre nem izzad be.
2009. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!