Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdjek utána nézni az...

Mikor kezdjek utána nézni az ovinak, és hogyan induljunk neki ennek a procedúrának?

Figyelt kérdés

Első gyerek,és nem tudom,hogy hogyan kezdjem az utána járást, és mikor kezdjek körbe nézni a kerületi ovikban,hogy melyik tetszik.Addig eljutottam, hogy meg vannak a kerületi ovik címei.De hogyan tovább?És a manó hány éves korában érdemes lefoglalni a helyet,hogy 3 évesen tuti be tudjam adni majd oviba.Csak menjek be az ovikba és kérdezzek meg valakit, hogy mi a feltétele a felvételnek, milyen prodramok vannak stb.Vagy vannak esetleg nylt napok?

Előre is köszi a válaszokat.


2009. máj. 30. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

hívd fel őket

vannak nyílt napok, az tuti.

2009. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha államiba akarod, minél előbb, mert sok helyen nincs hely.

Én most akadtam ki, egy magánbölcsőde havi 80 ezer ft...

de muszáj vagyok sajnos beadni a kicsit:(

2009. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte teljesen mindegy, hogy mikor mész. Vannak beíratási időszakok, én pl. múlt hónapban írattam be a lányomat, és szeptemberben kezd.

Az óvodáknak törvényileg kötve van a kezük, hogy kiket, és milyen sorrendben vehetnek fel. Az, hogy ha te 1 évvel a kezdés előtt odamész, szerintem szinte semmit nem számít.

Először felveszik azt, akiknek dolgozik mindkét szülője, aztán azokat, akik távolabb laknak az ovitól, a hátrányos helyzetűeket.

2009. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Vannak nyílt napok, de arról már szerintem lecsúsztál, mert már úgymond vége a tanévnek, tehát őszig biztosan várnod kell.

Nálunk általában összekötik valamilyen ünneppel, pl. karácsonnyal a nyílt napot, és ilyenkor be lehet menni kézműveskedni a gyerekekkel.

2009. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!