Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne sértődjön...

Mit tegyek, hogy ne sértődjön meg a sógornőm?

Figyelt kérdés

Elkezdett mászni a kisfiam és ha vendégségbe megyünk hozzájuk nem szívesen teszem le a földre,mert macskái vannak és félek,hogy nehogy benyelje a macskaszőrt.

Hogy cselekedjek,hogy ne legyen sértődés(mert olyan fajta)?

Biztos szeretné megnézni,hogy milyen ügyesen mászkál már a fiam.


2009. máj. 29. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán vigyél egy pokrócot, hogy "nehogy felfázzon".Ez jutott eszembe, hamár ilyen sértődős :-)
2009. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy menjen ő hozzátok nézelődni.

Nálunk is van olyan rokon, akinél kutya is, macska is van, csak egyszer kellett megemlíteni, hogy a szőnyegre inkább nem tenném le a szőr miatt, azonnal igazat adtak és máris előkerült egy tiszta leteríthető pléd, amin csak rajta kellett tartani a lurkót.

Hivatkozz a védőnőre, ha mindenképp muszáj valamit hozzátenned, de szerintem a gyereked egészségét ha óvod, nincs helye sértődésnek a másik félnél.

2009. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem is vigyél egy plédet(én mindenhova viszek),és azon megmutathatja a tehetségét :-)

azon meg nem sértődhet be,hogy nem akarod hogy macskaszőrt egyen a baba

2009. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg megmondanám neki.Anyunál is van macska(jó mondjuk az más)de én megmondtam neki ha megyünk legyen szives kitakaritani.Úgy már nincs semmi gond:)

Vagy mondja meg a párod inkább, mégis csak az ő testvére, nem hinném hogy emiatt megsértődne.

üdv

2009. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát,neki is vannak gyerekei és a válasza az lenne,hogy:Miért az enyéim

nek sem lesz semmi baja tőle?Szóval ki fog akadni,ha nem teszem le,de köszi.Lehet,hogy az a legjobb,ha nem törődöm vele,hogy mit gondol.

2009. máj. 30. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

nálunk ez kutyával van. eddig normális volt a viszony sógornőmékkel, aki egyben a keresztszülője is a fiamnak. decemberben vettek egy kutyát. bent van a lakásban. ölelgetik, mindenhova felmászhat, a gyerekeivel alszik egy ágyban. én azóta egyszerűen nem viszem át a gyereket, pedig már 8 hónapos. mászik, mindent a szájába vesz. én nem akarom arra az ülőgarnitúrára letenni, amin előtte a kutya feküdt. elhiszem, hogy tiszta, meg hogy fürdetik, de akkor is kutya. az az ő dolga, hogy a gyerekei ágyába engedi... meg is romlott aviszony, mert ő meg nem jön át hozzánk / egy utcára lakunk tőlük/ megnézni a kisfiamat. hát ha ennyire kiváncsi rá, akkor én is ennyire leszek rájuk kiváncsi.

én azt mondtam, hogy inkább romoljon meg vele a kapcsolatom, mint hogy a gyerek összeszedjen valami betegséget.

2009. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem, hogy a macskaszőrőn kell csúszni-mászni a babádnak. Engem is a hideg rázott ilyenkor. Hát ha neki mások az igényei, és az ő gyerekei szeretik a szőrőket, az nem azt jelenti, hogy a másik is szívesen nézi, hogy hemperegnek benne. Én nem mennék, inkább, minthogy macskaszőr után túrkáljak a szájában. Ráadásul mindenre rátapad, a kezére, ruhájára... és a plédre is, de az egy fokkal talán jobb.
2009. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!