Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltatok, hogy a pár...

Mit csináltatok, hogy a pár hetes babátok végig aludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
4 hetes babám van,és 10-től 3-ig fent van,ha leteszem a kiságyba egyből ordít.
2009. máj. 29. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy nem várod meg míg felébred, hanem alvás közben megeteted úgy hogy ne ébredjen fel teljesen. Vannak, akiknek ez a módszer beválik.
2009. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Őszintén,semmit...pedig kétszer ébredt cicit kérni.Nem is aludta végig az éjszakákat,először csak 3 hónapos korában!

Ezt senki sem tudja befolyásolni,kizárólag a kisbabádtól függ.Minden baba más és más,szerintem várj türelmesen és majd magától beáll a ritmus.

2009. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egy évesen sem alussza át az éjszakát. :-(
2009. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg bebugyolálni."Hajtson háromszög alakúra egy puha babatakarót. Tegye rá háttal a babát úgy, hogy a hajtásvonal a nyakánál legyen. A kezeit rakja a teste mellé és a takaró egyik sarkát hajtsa rá nem túl szorosan a testére. Ismételje meg a másik oldalon." 2 hónapos kortól már a kezeit szabadon kell hagyni. Nálunk ez nagyon bejött úgy aludt minta bunda.
2009. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én 16 hónapos lányom még egy éjjelt sem aludt át.Pedig ma´r 2 hete elhagytuk teljesen a szopit is.

Azt hittem,ha nem fog szopizni,akkor aludni is fog.De nem .Minden éjjel mßeg 2x 3x ébred... :(

2009. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
pár hetesen még normális, h nem tudja mikor kéne aludni. mi is így voltunk, nappal alvás, éjféltől pedig szórakozás:-) aztán lassan kezdte érzékelni a különbséget a nappal és éjszaka között, így fürdés után elaludt, aztán már csak a szopi miatt kelt fel 3-4 óránként. van olyan ismerősöm, aki nappal mindig felébresztette szegénykét, így gyorsabban átállt a baba. én sajnáltam, átállnak maguktól is. kitartás!!!
2009. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, én csodálom azokat a babákat, akik pár hetesen átaludják az éjszakát. De azokat az anyákat is, akik még 1-2 évesen is (többször) kelnek a gyermekükhöz.

Én 8 hónapig bírtam, amikor már biztos voltam benne, hogy nem éhes, csak megszokásból ébred éjjel. Nekem az Aludj jól, gyermekem módszer vált be.

De ahngsúlyoznám, hogy nem pár hetes babánál. Szerintem leghamarabb 6 hónaposan próbálja ki, aki nem bírja már.

2009. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az az "Aludj jól, gyermekem" módszer?
2009. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi volnék, bár 9 hetes babóm kb 3 hete átalussza az éjszakát,nekünk kialakult a napirend,és minél később eszik annál későbbig bírja,és az nem tudom befolyásolja e hogy azóta vagyunk külön tőle(3 hete).
2009. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!