Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan aludta át...

Hány hónaposan aludta át babátók az éjszakát? Hogy csináltátok? Bőveben lent.

Figyelt kérdés

2 hónapos múlt a babám. 19 körül szoktam fürdetni, aztán kajcsi. És még 22 órakor ismét adok neki enni, 130-140ml-et szokott megenni. Tápszert adok neki éjszakára. /sajnos már nincs elég tejem./

Pár napig jó volt, mert fél 2- 3ig így elaludt, de mostanában már 1-fél 2 fele már fent van.

Tanácsok, őtletek?


2009. nov. 5. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én ikreim 6 hónaposak múltak, de még 2x-2x kelnek éjjel, így általában én 4x kelek hozzájuk. Nem tudsz mit csinálni, ha éhes, akkor éhes.

2 hós babánál főleg ne várd el, hogy átalussza az éjszakát, az majd 4-5 hós korától várható, de van akinél nem jön be.

Ez van, ezér vagyunk anyák!

Kitartást!!!!!!!!!!!

2009. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az enyém újszülött kora óta csak enni kelt fel 2x, aztán 6 hetes kora óta 12 órát alszik egyben, és ezt a jó szokását mai napig is (fogzás ellenére is) megtartja, most 7 és fél hónapos.

nem tettem ezért semmit, csak annyit, hogy újszülött korában amikor mentem be a szobájába éjszaka szoptatni, nem pelenkáztam át, csak ha muszáj volt, és egy szót se szóltam hozzá. nálunk ennyi volt. de minden baba más.

2009. nov. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!